سفارشی طراحی بازی با ایده های مشتریان

سفارشی طراحی بازی با ایده های مشتریان

به عنوان یک تولید کننده بازی روی تخته، CYW برای چندین دهه به مشتریان خود در سراسر جهان، چاپ سفارشی، طراحی گرافیک و خدمات تولیدی سفارشی ارائه کرده است. تلاش های بزرگ ما برای بهبود کیفیت بازی تخته ما به ما کمک می کند تا پایه مشتری گسترده ای را بسازیم و شهرت خوبی در سراسر جهان کسب کنیم.

چت کن

جزئیات محصول

طراحی سفارشی تولید کننده بازی با ایده های مشتریان

با وجودی که بازی های کامپیوتری باعث ایجاد وزوز می شوند، بازی های تخته ای در سال های اخیر قوی تر شده اند، زیرا آنها اجازه می دهند که سرگرمی های غیر الکترونیکی داشته باشند. این قابلیت بزرگ کسب و کار بازی های تخته ای علاقه بسیاری از مخترعان بازی. CYW برای ارائه بهتر ایده بزرگ خود به زندگی، خدمات چاپ و سفارشی را در اختیار شما قرار می دهد، همراه با تحویل سریع و خدمات مشتری با توجه.

CYW دارای مجموعه ای کامل از تخصص چاپ و فن آوری برای ارائه نتایج چاپ استثنایی است. پرینترهای افست پر رنگ، چاپ روی صفحه و دستگاه های چاپ فلکسو به همراه چاپگرهای 3D در CYW در دسترس هستند. تکنسین های چاپی با تجربه ما به شما کمک می کنند که مواد و فرآیندهای مناسب و مقرون به صرفه برای بازی های سفارشی خود را بر اساس الزامات خود پیدا کنید. همه چیز در بازی های روی میز شما، از جمله تخته های بازی، نشانه ها، تاس، قطعات بازیکنان، ورق های آموزشی و تمام لوازم جانبی می تواند سفارشی باشد. برای علامت های پلاستیکی و تاس، ما از یک ترکیب منحصر به فرد از تجهیزات خودکار طراحی شده، مراکز ماشینکاری با دقت بالا و یک تیم از مهندسان با تجربه برای تولید بهترین تاس کیفیت استفاده می کنیم. امکانات ما شامل فرایندهای ماشینکاری فوق العاده بالا با سیستم های کنترل دما و خاص می باشد.

CYW، یکی از بازیگران برتر بازی تخته، از ارائه طیف گسترده ای از رنگ ها، سبک ها و مواد خود به عنوان یک بازی هیجان انگیز خود استفاده کرد.


手绘 04.jpg

Hot Tags: طراحی سفارشی تخته با ایده های مشتریان، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:مجموعه سفارشی بازی مجموعه چاپ بعدی:طراحی خلاقانه از بازی روی صفحه چاپ سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like