مجموعه سفارشی بازی مجموعه چاپ

مجموعه سفارشی بازی مجموعه چاپ

CYW یکی از مشهورترین تولید کنندگان بازی روی صفحه در چین است. با بیش از ده سال تجربه چاپ، ما متعهد به ارائه مجموعه ای از طراحی سفارشی بازی تخته و خدمات چاپ برای دیدار با نیازهای چند لمسی است.

چت کن

جزئیات محصول

بازی تخته سفارشی بازی مجموعه ای از بازی تولید کننده

بازی های تخته ای فعالیت های سرگرمی محبوب برای تمام سنین از پیش دبستانی ها به پدربزرگ و مادربزرگ است، بنابراین همیشه پتانسیل کسب و کار بزرگ برای بازی روی صفحه نمایش در بازار وجود دارد. با طیف گسترده ای از فن آوری های چاپ و بسیاری از طراحان با استعداد گرافیک، CYW ارائه دهنده خدمات معتبر بازی تخته است که با کیفیت بالای چاپ، زمان چرخش سریع و خدمات مشتری متفکرانه ارائه می شود.

CYW سرمایه گذاری مستمر را در ارتقاء تجهیزات چاپی ما که شامل چاپ افست آغازین، چاپ کلاسیکی ابریشم و چاپگرهای فلکسوکس انعطاف پذیر است، انجام داده است. تابلوهای بازی شما، بازی ها و کارتها با زیبایی این تکنولوژی های چاپی کارآمد چاپ می شوند. به عنوان مثال به صفحه نمایش ابریشم نگاه کنید. آن را به کیفیت خوب می رسد که مقاومت در برابر زمان. مواد با دوام و جوهرهای کیفیت، زمان سرویس بیشتر را تضمین می کنند. مجموعه بازی های هیئت مدیره شما می تواند نتایج بصری منحصر به فرد داشته باشد، حتی یک اثر 3D که به نظر می رسد درست مثل یک زندگی واقعی است. مجموعه فوق العاده با کیفیت بازی روی صفحه مطمئنا به شما در ایجاد یک شهرت عالی در میان مشتریان کمک می کند.

به علاوه، ما تیمی از طراحان حرفه ای مبتنی بر ایالات متحده داریم. در مجموع، آنها بیش از 100 سال تجربه در زمینه طراحی گرافیک دارند.

خدمات حق بیمه، مواد با کیفیت بالا و طرح های نوآورانه و بیشتر، CYW را به عنوان یک تولید کننده معتبر و معتبر روی تخته برای مخترعان بازی جهانی ایجاد می کند.


手绘 04.jpg

Hot Tags: مجموعه سفارشی تخته مجموعه چاپ، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:Custom Invent A Board Game Printing بعدی:سفارشی طراحی بازی با ایده های مشتریان

پرس و جو

You Might Also Like