مجموعه سفارشی چاپ کلاسیک و شخصی انحصار Board Game Set Printing Manufacturers Manufacturers

مجموعه سفارشی چاپ کلاسیک و شخصی انحصار Board Game Set Printing Manufacturers Manufacturers

انحصار یک بازی استراتژی چند نفره است. بازیکنان پول بازی را دریافت می کنند، تاس را برای تعیین تعداد گام ها به جلو و استراتژی های تجاری، خرید زمین، مانند ساخت خانه برای به دست آوردن اجاره، یا حدس و گمان، سود تجاری، مانند بزرگترین کل دارایی ها، دریافت می کنند. این بازی تخته ای کلاسیک است و بسیار محبوب در سراسر جهان است.

چت کن

جزئیات محصول

سازنده سفارشی هیئت مدیره انحصار

مجموعه ای از بازی های انحصاری سفارشی نوعی مد جدید برای هر یک از افراد و حتی برای شرکت های بزرگ و معروف است که تمایل دارند آرم و یا معرفی محصولات خود را در هیئت مدیره برای گسترش آنها را در اطراف. در مجموعه سفارشی انحصار روی تخته، افراد قادر به قرار دادن تصاویر یا الگوهای خاص خود می باشند تا سفارشی کردن مجموعه های هیئت مدیره انحصار خود را داشته باشند.

图片1.jpg


图片5.jpg

تنظیم چاپ

مجموعه ای از هیئت مدیره انحصار شامل کارت، تاس، خانه و هتل، پول و قوانین. برای ساخت بیش از ده سال، ما توانایی سفارشی هر جزئیات را برآورده می کنیم تا نیازهای شما. چاپ ظریف این بازی را واقعی تر خواهد کرد. بنابراین چاپ های مختلفی برای شما تهیه می شود، چاپ افست، چاپ فلکسو، چاپ روی صفحه و حتی چاپ ویژه. ویسکوزیته و سیال بودن جوهر نیز به چاپ، محصولات فراتر از انتظارات افزوده می شود.

1

حمل و نقل امن

زمان طلا برای شما و برای ما است. چرخش سریع اولویت ما است. خدمات یک مرحله ای، محصولات خود را به مقصد مقصد ارسال می کنند. مجموعه بازی انحصاری ما در سراسر جهان صادر می شود. با ما شرکت خود را در امن، کسب و کار خود را در امن است. گزینه های مختلف بسته بندی و حمل و نقل در دسترس هستند. CYW Board Game بهترین انتخاب شماست.

یک جفت:سفارشی ساده پوکر تاس بازی تخته مجموعه سازندگان شرکت بعدی:چاپ سفارشی کودکان بازی روی صفحه را تولید کنندگان

پرس و جو

You Might Also Like