تخته بازی چوبی بازی نقش تاس مجموعه

تخته بازی چوبی بازی نقش تاس مجموعه

تاس بازی چوبی یک ایده هدیه متفکرانه است که هر دو بچه ها و بزرگسالان دوست دارند در کریسمس، روز تولد و موارد دیگر از آن لذت ببرند. شما می توانید بازی تاس بازی خود را با بازی های هیئت مدیره خود بازی کنید و یا تعداد زیادی از بازی های دیگر را تنها با آن بازی کنید. سازنده بازی روی صفحه CYW یک سازنده بازی مهیج و نوآورانه مجهز به تکنولوژی پیشرفته و حرفه ای بین المللی است.

چت کن

جزئیات محصول

بازی تخته سفارشی چوبی بازی نقش تاس تنظیم کننده

تاس چوب ما از 100 درصد چوب طبیعی ساخته شده است که دوام آن را تضمین می کند و وزن کامل تاس را برای پرتاب راحت می دهد. سطح چوبی بافتی باعث می شود بازیکنان احساسات نزدیک به طبیعت و ارزش آن را جمع آوری کنند. شرکت ما برای ترکیبی کامل از تکنولوژی مدرن و صنایع دستی سنتی شناخته شده است. مجموعه تاس چوب توسط هنرمند ماهر در چین ساخته شده است. ما غرور و افتخار می کنیم که هنرمندان ما به کار خود اختصاص داده اند و هر تاس بازی چوبی را واقعا عالی ترین کیفیت و بدون نقص می دانند. تاس چوب با گوشه های پاره شده ساخته شده است، که باعث می شود رول آسان تر شود. از نظر الگوی حکاکی در هر تاس، از جمله نقاط، خطوط و اعداد عربی، گزینه های متعدد وجود دارد. به این ترتیب، تاس برای تعدادی از اهداف مناسب است. این ترتیبات ساخته شده از برنج واقعی است.

علاوه بر این، تاس بازی چوبی سفارشی را می توان برای هر مورد نیاز خود انجام داد. شما می توانید ابعاد، گوشه تاس، الگوهای، لوازم جانبی، و پایان دادن به تاس را انتخاب کنید. بسته تاس نیز به انتخاب شماست. استعدادهای طراحی شده بین المللی ما به خوبی آموزش دیده مطمئن شوید که برای کمک به شما با تاس چوبی شخصی خود را.

شرکت ما دارای بیش از ده سال تجربه در تولید بازی های تخته ای و قطعات بازی است. ما موفقیت کسب و کار ما را به توجه به جزئیات و پیگیری تعالی است.


5.jpg


Hot Tags: بازی تخته چوبی بازی نقش تاس مجموعه، سازنده، تامین کننده، ساز، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:مد پاپ هیئت مدیره بازی مجموعه برای خانواده بعدی:تولید کارت سفارشی تولید چاپ

پرس و جو

You Might Also Like