سفارشی سفر هیئت مدیره انحصار Boardwalk تخته تخته چاپ

سفارشی سفر هیئت مدیره انحصار Boardwalk تخته تخته چاپ

سفر هیولا هیئت مدیره بازی بسیار کلاسیک. به عنوان بخشی از انحصار، تابلوها با زمین، ملک و سایر توپوگرافی لازم پوشش خواهند یافت. بازیکن حرکت می کند در امتداد boardwalk، خرید زمین و به دست آوردن ثروت.

چت کن

جزئیات محصول

هیئت مدیره هیئت مدیره انحصار سفارشی هیئت مدیره boardwalk چاپ


انحصار سفر سرگرم کننده است. این نیاز به دو تا شش بازیکن رول حرکت تاس در امتداد boardwalk. با حرکت دادن در هیئت مدیره سفارشی برای گرم ترین املاک، با شهر سفر کنید. برای ماندن در این بازی، برای رسیدن به بالای تنها یک برنده، بنابراین همه دیگران منجر به ورشکستگی خواهد شد. بازی هیئت مدیره انحصار سفارشی برای افرادی که برای یادگیری علم، فن آوری، هنر و دیگر مفاهیم طراحی شده اند طراحی شده است، این یک بازی تخته ای سرگرم کننده و آموزشی است که با خانواده و دوستان بازی می شود.

travel.jpg
图片2.jpg

چاپ تخته تخته

ما سفارشی کردن هیئت مدیره هیئت مدیره خود را با طراحی موجودات خلاق برای بازیکنان بازی. کاغذ روکش، کاغذ کرافت و هیئت مدیره خاکستری برای انتخاب شما. مواد مختلف چاپ مقاله می تواند جلوه های بصری مختلف را منعکس کند. علاوه بر این، شما می توانید انتخاب نوع تخته راه که می خواهید، تکنیک برش ما برآورده نیازهای شما است. همچنین، افراد خدماتی برای کمک به شما برای انتخاب اجزای مناسب برای محصولات شما کمک می کنند.


طراحی خلاقانه برای بازیکنان

ما مجموعه بازی های هیئت مدیره خود را با طراحی موجودات خلاق برای بازیکنان بازی سفارشی می کنیم. تیم طراحی ما در ایالات متحده آماده است تا بازی انحصاری سفارشی خود را طراحی کند. ایده شما واقعیت ما است. بازی های تخته ای با کیفیت بالا، بازی های کارت، مینیاتورها و مجسمه هایی که ما تولید می کنیم، همه با استاندارد بالا اما قیمت مناسب هستند. CWY Board Game بهترین انتخاب شما برای مجموعه سفارشی هیئت مدیره انحصار روی صفحه است. دریغ نکنید برای تماس با: boardgame@cywproductions.com

IMG_20180704_170024

یک جفت:پازل سفارشی تبلتب بازی های هیئت مدیره هیئت مدیره برای بزرگسالان و کودکان بازی روی صفحه تولید کننده بعدی:نه

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید