سفارشی جنگ صفحه بازی طراح خلاق چاپ

سفارشی جنگ صفحه بازی طراح خلاق چاپ

CYW دارای بیش از ده سال تجربه در امر تهیه بازی های با کیفیت بازی جنگی برای مشتریان در سراسر جهان است. خدمات جامع چاپ و خدمات سفارشی ما ارائه می دهد مجموعه ای از گزینه های مختلف و هر جنبه ای از بازی های جنگی خود را تحت پوشش.

چت کن

جزئیات محصول

طراح خلاق بازی جنگ سفارشی

یک بازی هیئت مدیره به خوبی طراحی شده اجازه می دهد تا برای تجربه بازی همهجانبه و اجازه می دهد تا مردم کشف استراتژی های بزرگ از جنگ است. به همین دلیل تعداد زیادی از بازیکنان طرفداران بزرگ بازی های جنگی جنگی هستند. CYW یک تولید کننده بازی روی تخته با کیفیت با گواهینامه های کیفیت ASTM، EN71، ICTI و ISO 9001 به همراه ISO14001 است.

در CYW، ما به شما کنترل کامل بر همه چیز درگیر در بازی ها را ارائه می دهیم. برای هیئت مدیره بازی شما در بازی های جنگی جنگی شما می توانید اندازه هیئت مدیره، تعدادی از رنگ ها و اندازه تاشو را از دو برابر و سه برابر تا چهار برابر انتخاب کنید. با توجه به کارت در بازی های جنگی جنگی، می توانید تعداد کلی کارت ها را در هر عرشه، گوشه های کارت، تصاویر و رنگ های مرز کارت تعیین کنید. ما طیف کاملی از تجهیزات چاپی داریم که می تواند تصاویر تیز را در هر رنگی که می توانید تصور کنید، تولید می کند. قطعه بازی نیز بخش مهمی از بازی های جنگی جنگی می باشد و شما می توانید تعدادی از پیاده ها، رنگ های پیاده، تعداد تاس، تایمر شن و تعداد پول را انتخاب کنید. تمام قطعات بازی جنگی روی صفحه نمایش به صورت مورد نیاز چاپ می شوند.

در بالای خدمات چاپ سفارشی کامل، خدمات مشتری 24 * 7 شخصی ما در هر مرحله از فرآیند تولید، با شما همکاری می کند.


12.jpg手绘 04.jpg

Hot Tags: طراحی سفارشی جنگی سفارشی، طراح خلاق، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:چاپ سفارشی انحصار Boardwalk بعدی:کارت بازی شخصی تولید کننده چاپ سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like