تعاونی Panter Board Games Printing

تعاونی Panter Board Games Printing

بازی تخته بازی نه تنها راهی برای سرگرم کردن است، بلکه مهارت های معتبر را به مردم آموزش می دهد و مردم را به هم نزدیک تر می کند. CYW به عنوان یکی از تولید کنندگان بازی های تخته ای در چین عمل می کند و انواع مختلفی از بازی های کارت را ارائه می دهد.

چت کن

جزئیات محصول

چاپ پانتر تعطیلات بازی تخته

ما خودمان را برآورده سازیم استانداردهای ASTM و EN71 را می خواهیم. گواهینامه های آنها تلاش های بزرگی را که ما برای ارائه محصولات با کیفیت بالا پرداخت می کنند، توجیه می کنیم. علاوه بر بازی های از پیش تعریف شده، شرکت ما ارائه می دهد بازی های سفارشی ساخته شده با توجه به نیاز شما. تمام بازی های تخته سفارشی باید از طریق کل فرآیند شامل پیش تولید، تولید، ایجاد همکاری و مشاوره باشد. قبل از شروع فرایند تولید به طور رسمی شروع می شود، ما نتایج پیش پرس را، مدل ها و چاپ های اثباتیشان را نشان می دهیم.

طی دهه های گذشته، ما تلاش زیادی برای بهبود تکنیک های چاپ ما انجام داده ایم. نتایج چاپ شده توسط چاپگرهای افست ما دارای کیفیت بالا، هماهنگی رنگ و اثربخشی هزینه است. رنگ چاپ افست ما معمولا Cyan، Magenta، Yellow و Black است که توسط CMYK نشان داده شده است. درصد متفاوتی از هر کدام از این رنگها، تقریبا هر رنگی را که می توانید تصور کنید، ایجاد می کند. علاوه بر چاپ افست، دستگاه چاپ روی ابریشم ما به طور کامل قادر به تولید صفحه نمایش، چاپگرهای مکس و تولید قطعات با کیفیت بالا می باشد. چهار یا پنج کار چند رنگ نیز می توانند با استفاده از ماشین چاپ دقت ما تولید شوند. در عین حال، چاپ فلکسو و بیشتر نیز در دسترس است. جلوه های چاپی با کیفیت بالا ما قطعا مجموعه محصولات ما را از رقابت جدا.

علاوه بر این، تیم خدمات مشتری ما متشکل از بسیاری از کارشناسان در تعدادی از زمینه ها است. آنها در تماس نزدیک با شما باقی خواهند ماند، و به شما کمک می کند تصمیمات آگاهانه بگیرید.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

九 .jpg


Hot Tags: چاپ پارتیشن تعطیلات بازی تخته، سازنده، سازنده، ساز، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:سفارشی چیزهای بی اهمیت پیگیری چاپ بعدی:بازی انحصاری کارت بازی چاپ کارت

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید