صفحه سفارشی بازی چاپ شخصی

صفحه سفارشی بازی چاپ شخصی

بیش از ده سال به عنوان یکی از پیشگامان بازی های پیشگام در زمینه بازی های تخته ای، CYW با خدمات بازی با کیفیت خیره کننده در خدمت مشتریان جهانی بوده است. جلوه های چاپ سفارشی با کیفیت بالا ما قادر به تنظیم بازی های هیئت مدیره خود از رقابت هستیم.

چت کن

جزئیات محصول

صفحه سفارشی بازی چاپ شخصی

بازی های تخته ای شامل تم های مختلف و دامنه های دشواری است. این که آیا شما یک کودک جوان یا سالخوردگان هستید، یکی از موارد مناسب برای انتظار شما را پیدا خواهید کرد. به همین دلیل است که بازی تخته ای شناخته شده ترین صنعت تفریحی با چشم انداز عالی برای سال های بسیاری شده است. CYW دسترسی گسترده ای به دستگاه های چاپی پیشرفته و تکنسین های خوب آموزش دیده برای شما برای سفارشی کردن بازی های هیئت مدیره خود دارد.

در CYW، تمام بازی های تخته ای ساخته شده از تخته های با دوام و چاپ شده در رنگ کامل درخشان. کیفیت آنها به طور کامل توسط EN71، ASTM، ICTI و ISO9001 و بیشتر به رسمیت شناخته شده است. همه چیز در بازی های روی میز خود را می توانید به طور کامل سفارشی، از جمله تخته بازی، کارت، پیاده، بازی پول و نمره نمره. تخته های بازی را می توان در اندازه های مختلف بسته (دو برابر، سه برابر و حتی چهار برابر) ساخته شده و به عنوان شما ممکن است نیاز به قالب های منحصر به فرد. همچنین، شما می توانید یک فرایند رنگ یا چاپ چهار رنگ برای کارت های بازی را انتخاب کنید، پول بازی و پد امتیاز را در بازی های هیئت مدیره خود انتخاب کنید. CYW همچنین قادر به تولید انواع بازی های مختلف از قبیل پیاده، تاس، تراشه های پوکر، تایمر شن، فلش گناهکار و غیره می باشد. توجه کامل به اطمینان از جزئیات رنگی و ظریف اجزای بازی صورت گرفته است. علاوه بر این، ما یک تیم بزرگی از کارشناسان طراحی گرافیک آماده داریم تا به شما کمک کنیم که طراحی چشمگیرتری داشته باشید و پیشنهادات عملی برای بازی های هیئت مدیره خود را ارائه دهید.


15.jpg手绘 3.jpg

Hot Tags: سفارشی تخته بازی چاپ شخصی، تولید کننده، تامین کننده، ساز، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:بازی هیئت مدیره انحصار بازی چاپ پول بعدی:هیئت مدیره بازی تولید کننده چاپ سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like