سفارشی چاپ انحصار کارت بازی تخته

سفارشی چاپ انحصار کارت بازی تخته

CYW برای بیش از ده سال کارتهای کارت انحصاری گواهی ASTM و EN71 را تأمین می کند. ما با اتخاذ امکانات چاپی با تکنولوژی پیشرفته، مسئولیت پذیریم مفهوم طراح بازی را به واقعیت تبدیل کنیم. خدمات چاپ سفارشی با کیفیت بالا به هزاران نفر از طراحان بازی کمک کرده اند تا ایده های عالی خود را تحقق بخشند و موفقیت تجاری بزرگی را کسب کنند.

چت کن

جزئیات محصول

کارت های بازی تخته انحصاری قابل چاپ قابل چاپ

انحصار، به عنوان یکی از قدیمی ترین بازی های هیئت مدیره خانواده مورد علاقه، تبدیل به بخشی از فرهنگ است که باید به نسل بعدی منتقل شود. برای تازه کردن تجربه بازی، یک بسته جدید از کارت های بازی انحصاری مطمئنا برای آن کار خواهد کرد. CYW دارای تخصص و تجربه کافی برای ارائه کارت های بازی انحصاری استثنایی با هزینه ای مناسب است.

در CYW، کارت های کارت انحصاری خود را می توان در مواد مختلف، رنگ، سبک، لاک الکل و اتمام ساخت. در طول سال های گذشته، ما سرمایه گذاری مستمر در تکنیک های چاپ و نیروی کار ماهرانه قرار داده ایم. در حال حاضر کیفیت چاپ و کارایی ما برای کارت های بازی انحصاری، پیش از رقبای ما جلوتر است. همچنین انتخاب عظیم گزینه های سفارشی کارت های انحصاری در CYW ارائه می شود. کارت بازی انحصاری خود را می توانید در varnishes های مختلف استفاده کنید تا باقی بمانید و تازه برای سرویس طولانی تر بمانید.

پوشش UV ما کارت های بازی انحصاری شما را پررنگ تر می کند و زیبایی زیبایی را نشان می دهد. کارت های بازی انحصاری UV پوشش داده شده دارای رنگ های شدید و تیز و همچنین تولید تصاویر دقیق است. اگر می خواهید کارت بازی انحصاری خود را با رنگ های نرم به نظر برساند، لمینیت مات یا ابریشم ما بهترین انتخاب است. بسیاری از گزینه های دیگر نیز در دسترس هستند.

در ارتباط با CYW و ارائه ایده فوق العاده خود را به بهترین شکل از واقعیت!


موارد سفارشی به شرح زیر است:

6.jpg


Hot Tags: کارت های هیئت مدیره انحصاری قابل چاپ قابل چاپ، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:نه بعدی:پول بازی انحصار قابل چاپ سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like