بازی انحصاری کارت بازی چاپ کارت

بازی انحصاری کارت بازی چاپ کارت

همانطور که انحصار یک بازی روی صفحه است که به سرعت گام و کاملا اعتیاد آور است، کارت های کارت انحصاری سفارشی، انتخاب خوبی برای هر دو هدایای تبلیغاتی و هدایا برای هر جشن جشن است. CYW تولید کننده ی بازی تخته ای یک تامین کننده ی یک بازی متوقف است که با تکنولوژی پیشرفته و تیم طراحی بین المللی مجهز است.

چت کن

جزئیات محصول

چاپ کارت های انحصار چاپ سفارشی قابل چاپ کارت بازی


با بیش از ده سال تجربه، CYW. تولید کننده ی بازی تخته ای تبدیل به یکی از تامین کنندگان بازی های پیشرو در سراسر جهان شده است. محصولات ما به خوبی توسط همه مشتریان ما از اروپا، آمریکای شمالی، استرالیا و کشورهای دیگر به رسمیت شناخته شده است. این شهرت عالی باید به انتخاب دقیق از بهترین مواد خام، کارایی بی عیب و نقص و بازرسی کیفی دقیق نسبت داده شود.

شرکت ما سخت تلاش کرده است تا تکنیک های چاپ پیشرفته تر کند. این تلاش های بزرگ در نهایت پرداخت می شود. نتایج چاپ شده ما به اندازه کافی عالی هستند تا بتوانند به استانداردهای مورد نیاز دست یابند. برای کارت های بازی انحصاری ما از لاک الکل براق ما استفاده می کنیم که باعث می شود کارت نگاهی پر جنب و جوش و کنتراست عالی فراهم کند. سطح نرم و لطیف آن، باعث خراشیدگی می شود و تمیز کردن آن را آسان تر می کند. اگر کارت های بازی را به عنوان هدایای تبلیغاتی می خواهید، باید براق براق را نیز انتخاب کنید. به این دلیل که پایان براق می تواند توجه مصرف کنندگان را در اولین برخورد مواجه کند. افراد تمایل دارند که ظاهر جلا را با محصولات حرفه ای مرتبط کنند، در نتیجه یک تاثیر خوب بر روی مصرف کنندگان آینده نگر خود ایجاد می کنند. پایان براق فقط یکی از گزینه هایی است که ما ارائه می دهیم. شما می توانید از 10 پوشش اضافه شده برای کارت های بازی منحصر به فرد خود را انتخاب کنید.

بازرسی کیفیت ما در چند مرحله انجام می شود، از جمله بررسی کیفیت مواد اولیه به عنوان اولین گام، بازرسی کل فرایند تولید و آخرین بررسی کامل محصولات نهایی. کنترل دقیق ترین کیفیت ما 100 درصد رضایت مصرف کننده را تضمین می کند.

5.5.jpg

Hot Tags: چاپ کارت های انحصاری بازی تخته کارت، تولید کننده، تامین کننده، ساز، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:تعاونی Panter Board Games Printing بعدی:نسخه قابل چاپ بازی کارت چاپ چاپ

پرس و جو

You Might Also Like