رنگ بازی Rulebook

رنگ بازی Rulebook

پس از ایجاد یک بازی آنچه شما نیاز دارید به شما راهنمای hele دیگران درک بازی. آسان به بازی به مردم نیست. این است که قواعد بازی را به بازی آمد. مهم نوشتن قوانین بازی شامل تشریح هدف، قطعات و بازی است.

چت کن

جزئیات محصول

رنگ rulebook بازی روی صفحه:


توضیحات بازی پیش نمایش و مرور کلی از نحوه بازیکن خود را استفاده مناسب از بازی است. شما با یک بازی ساده و خلاصه و یا تاریخ ایجاد بازی شروع می شود. آن باید به صورت گرافیکی کوتاه آن مصور می توانید آن را می توان یک نسخه متنی ساده، تا زمانی که کمک می کند تا بازیکن درک هدف بعدی، توضیحات خود موفق است. قطعا, نقاشی با رنگ های مختلف حکومت آسان به درک بیشتر را.


وضوح رنگ

وضوح رنگ inportant بسیار است. اولا با توجه به رنگ استاندارد ارائه شده توسط مشتری، نسبت به نقطه رنگ جوهر توسط کامپیوتر رنگ سیستم تطبیق داده است; سپس نمونه جوهر تنظیم شده است و نمونه رنگ تراکم های مختلف توسط متر سطح جوهر و مرکب چوب متر نمایش داده می شود. با توجه به که کاغذ است عامل اصلی موثر بر رسانیدن، چاپ مقاله واقعی باید مورد استفاده قرار گیرد به "نشان دادن نمونه رنگ قبل از چاپ" و تصحیح رنگ باید با کارت رنگ برای از بین بردن اثر کاغذ ساخته شده.


مواد چاپ rulebook

معمولا، کاغذ چاپ 128 گرم کاغذ پوشش داده شده توسط پیش فرض استفاده می کند. کاغذ پوشش داده شده سطح پوشش داده شده با ها از درمان، می تواند رنگهای طیف بازتاب و بدست آوردن بهترین اثر و انعطاف پذیری کوچک، مناسب برای چاپ رنگی است. علاوه بر این، ما ارائه انواع مقالات برای چاپ نیاز از مشتریان مختلف.

موارد سفارشی به شرح زیر نشان داده شده است:

四宫格

Hot Tags: رنگ بازی rulebook تولید کننده تامین کننده ساز، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکا
یک جفت:نه بعدی:مارپیچ بازی Rulebook

پرس و جو

You Might Also Like