قوانین بازی Hardcover Board Game

قوانین بازی Hardcover Board Game

بزرگترین مزیت کتاب Hardcover این است که پوشش محافظ قوی است و صفحات داخلی را حفظ می کند و کتاب را دوام می آورد. ما تمام ابزار طراحی را برای به دست آوردن همه ایده های خود برای تبدیل ایده خود به واقعیت داریم.

چت کن

جزئیات محصول

هیئت داوری هیئت مدیره بازی تخته


Hardcover اشاره به روش دقیق ساخت کتاب است. کتاب Hardcover به زیبایی چاپ شده است، آسان برای شکستن، آسان برای استفاده و صرفه جویی در مدت زمان طولانی، الزامات طراحی خاص، انتخاب مواد و تکنولوژی فرایند نیز پیچیده تر، بنابراین بسیاری از مکان های ارزش مطالعه است.

چاپ تخصصي

مهمترین مزیت چاپ ویژه این است که توانایی چاپ روی انواع مختلف بسترها است. اولا شکل سوبسترا متنوع است، چه تخت یا سه بعدی، منظم یا غیر منظم، و چاپ ویژه می تواند تکمیل شود. دوم، بستر مواد متنوعی دارد، علاوه بر کاغذ میتواند فلز، پلاستیک، سلولفان، مقوا، چوب، سرامیک، شیشه و محصولات فلزی باشد. سوم، خواص سطح بستر متنوع، صاف، خشن، ناهموار، یکنواخت و غیره است. چهارم، اندازه بستر متنوع است و قالب بزرگ بزرگ است.

چاپ CYW

فونت طلایی یا الگوی که اغلب در این جزوه دیده می شود این است که الگوی متن یا الگوی مورد نظر را به یک نسخه محدب گرم کنید و سپس فویل آلومینیومی رنگ دلخواه را بر روی کاغذ چاپ کنید. پس از فشار دادن، فویل آلومینیومی به ماده چاپی سقوط می کند، این اثر فوق العاده است و در عین حال فویل آلومینیومی به مواد چاپی نزدیک است و هرگز نابود نمی شود. به عنوان یک تولید کننده بازی تخته ای بیش از ده سال، همکار و کارشناسان کارخانه ما عمیقا درک می کنند و می دانند که چگونه طراحی، چاپ و تولید بازی های با کیفیت خوب.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

四宫格

Hot Tags: سازنده، فروشنده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:Softcover بازی Rulebook بعدی:هیئت مدیره انحصار بازی Rulebook

پرس و جو

You Might Also Like