Softcover بازی Rulebook

Softcover بازی Rulebook

Rulebook در بازی روی صفحه یک بخش ضروری از یک بازی است. انواع عبارات است: متن تصاویر استریو و غیره. تا زمانی که بازیکن می تواند گیم پلی بازی را درک نه به یک شکل محدود، موفق است. آیا من راه شما می خواهید دستورالعمل بگویید، ما می تواند طراحی را برای شما توصیه.

چت کن

جزئیات محصول

Softcover بازی rulebook:


Softcover rulebook نیز شناخته شده به عنوان مطلب، اتصال مشترک فرمت کتاب که پس از خلاصه مزایای استفاده از پشت بسته و بسته کابل اصلاح است. فرآیندهای اصلی عبارتند از: تاشو، تطبیق، صحافي، پوشش و کتاب های برش و نور. کاغذ پوشش به طور کلی استفاده می شود. هزینه کم است، و آن را مناسب برای کتاب های با طول کوچک و تعداد زیادی از چاپ.

3.jpg

Rulebook


4.jpg

دستور العمل

Softcover rulebook چاپ

طراحی softcover rulebook ساده یا حداقلی است. Softcover rulebook گالینگور در چاپ مقاله کمی متفاوت است اما در فرآیند چاپ بعد ما را برای این نقص های کوچک به شما کمک خواهد کرد. Softcover rulebook همچنین می توانید انواع الگوهای یا متنی را چاپ کند که پخش محتوای بیشتر به وضوح و به طور واضح می توانید بدانید. قیمت چاپ وجود خواهد داشت تخفیف مربوطه. مناسب برای تولید حجم بالا چاپ.

DSC00929

روند چاپ ابریشم صفحه

تکنولوژی چاپ نامیده می شود در تمام مراحل تولید مثل چاپ از جلوه های بصری و لامسه اثر اطلاعات از جمله چاپ قبل از چاپ، چاپ پس از پردازش و مانند آن. ابریشم--صفحه چاپ مثل چاپ دیگر نیاز به دقیق بازتوليد متن و رنگ اصلی. از طریق اثر ویژه ابریشم صفحه نمایش چاپ المثنی قدرت بیانی غنی است و به طور کامل بیان بافت و اثر برجسته از محتوای اصلی توسط غنی سازی کنتراست بین لایه ضخیم جوهر و رنگ.

نمی hestate با تماس بگیرید:boardgame@cywproductions.com

Hot Tags: softcover بازی rulebook تولید کننده تامین کننده ساز، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکا
یک جفت:مارپیچ بازی Rulebook بعدی:قوانین بازی Hardcover Board Game

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید