اشکالات N اسلایدها چاپ مقاله بازی تخته

اشکالات N اسلایدها چاپ مقاله بازی تخته

اشکالات و سوسکها یک بازی هیئت مدیره آموزشی کانادا است که در سراسر جهان محبوب است. انواع مختلف حشرات، خزندگان و لغزنده های چسبنده در خانه، باغ و در سراسر جهان جالب هستند.

چت کن

جزئیات محصول

اشکالات N اسلایدها چاپ مقاله بازی تخته

کل Bugs N Slugs شامل کارت، 1 تخته، 6 پیاده و تاس است. این یک بازی هیئت مدیره سرگرم کننده برای بازی با خانواده است. مشکلات آن تقریبا همه انواع انتخاب ها یا سبک "درست یا جعلی" برای کودکان جوان است. بازی ساده تر است. این رویداد بازیکنان را بیش از یک مشکل به ارمغان می آورد و در هیئت مدیره مربع ها به آن نگاه می کنند - برخی از آنها خوب هستند، برخی از آنها بسیار خوب نیستند.


صنایع چاپ

برای نیازهای شما، ما چاپ افست کامل رنگ و چاپ روی صفحه نمایش ابریشم را ارائه می دهیم، هر دو از آنها می توانند دقت چاپ را تضمین کنند. رنگ های روشن و پررنگ بینایی بازیکن را حفظ می کنند. سرعت اتصال چرمی UV، عملکرد ملتحمه خوب، انواع مواد بستر با چسبندگی خوب و مقاومت در برابر خراش، مقاومت در برابر سایش نسبت به جوهر معمولی است. جوهر UV می تواند فرآیند چاپ تمیز و سازگار با محیط زیست باشد، مصرف انرژی کم، مناسب برای تولید مداوم و عالی محصولات UV. این کیفیت عالی است که در روش های دیگر درمان از نظر براق، مقاومت در برابر سایش، سختی، مقاومت در برابر حلال و ظاهر غیر قابل مقایسه است.


درباره CYW

CYW سازنده حرفه ای در زمینه بازی های سفارشی سفارشی، لوازم جانبی بازی، تولید کارت بازی است. ما دارای تیم حرفه ای هستیم و می توانیم از خدمات طراحی، ساخت، مونتاژ به بسته بندی و حمل و نقل ارائه خدمات یک مرحله ای ارائه دهیم. محصولات ما به ویژه برای نیازهای شما، اندازه، چاپ، کمیت و غیره طراحی شده اند.

 

3.jpg
2.jpg
Hot Tags: اشکالات n رولز چاپ تخته بازی تخته، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:مجموعه بازی تخته مجموعه طراحی سفارشی طراحی سفارشی بعدی:عروسک حیوانات سفارشی کارت بازی ساز حرفه ای

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید