کارت های بازی سفارشی برای چاپ کودکان

کارت های بازی سفارشی برای چاپ کودکان

CYW یک سازنده کارت بازی است که توجه دقیقی به هر جزئیات کارتهای بازی دارد تا به طور مداوم به دنبال تعالی برسند. در طول ده سال گذشته، خدمات چاپ سفارشی با کیفیت بالا ما را تحت تاثیر قرار مشتریان متخصص در تمام اندازه و دامنه، اعم از شرکت های بین المللی به استودیو های تحسین شده است. کارت بازی برای بازی کودکان ما تولید شده ASTM و EN71 و همچنین ICTI گواهی شده است.

چت کن

جزئیات محصول

بازی های سفارشی بازی برای کودکان بازی شرکت های تولید بازی

بازی های هیئت مدیره کودکان، راه هایی برای برقراری ارتباط با دیگران در یک مسیر آرام در طول توسعه مهارت های تفکر انتقادی است. یک عرشه شگفت انگیز از کارت های بازی در بازی های هیئت مدیره کودکان، تا حد زیادی علاقه کودکان را جلب می کند. CYW یک تهیه کننده قابل اعتماد کارت بازیابی کارت سفارشی است که طراحی خلاقانه خود را به کاغذ تبدیل می کند.

برای به حداکثر رساندن نیازهای چاپ کارت بازی شما، ما در طیف گسترده ای از فن آوری های پیشرفته چاپ و تکنسین های ماهر سرمایه گذاری کرده ایم که نتایج چاپ شگفت آور را تجربه می کنند. همچنین، CYW ارائه می دهد سیستم نهایی قبل از مطبوعات با قابلیت های کامل برای چاپ کارت بازی خود را. غربالگری غریب ما، هر دو نقطه تصادفی و معمولی را برای جزئیات دو برابر و طیف رنگی گسترده تر نسبت به سنتی که بدون تلاش اضافی در مطبوعات، ترکیب می کند، ترکیب می کند. در نتیجه، رنگین کمان در رنگ های خنثی و Rosettes کاهش می یابد. ما تضمین می کنیم که اثری که بر روی اثبات می بینید دقیقا مشابه کارت های بازی نهایی شما است.

پوشش های با کیفیت برتر ما قادر به محافظت از کارت های بازی برای بازی روی تخته کودکان از آب و خراش هستند و اطمینان حاصل می کنند که حتی پوشیدن لباس های گرانقیمت نیز در معرض محیط سخت قرار دارند.


手绘 01.jpg08.jpg


Hot Tags: کارت های بازی های سفارشی برای چاپ کودکان، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:نسخه قابل چاپ رامی کارت بازی کارت بازی بعدی:کارت سفارشی کارت چاپ با تجربه

پرس و جو

You Might Also Like