نسخه چاپی سفارشی چاپ کارت بازی دکور مجموعه چاپ

نسخه چاپی سفارشی چاپ کارت بازی دکور مجموعه چاپ

ما محصولات خود را با توجه به ایده های شما طراحی خواهیم کرد. پس از دریافت بازخورد، طرح را در اسرع وقت تنظیم می کنیم. به منظور تولید کارت های بازی در حداقل دوره، ما به طور مداوم تجهیزات و فن آوری ما را بهبود می بخشد. ما از کاغذ بازیافت شده به عنوان مواد بازی کارت استفاده می کنیم.

چت کن

جزئیات محصول

کارت سفارشی کارت بازی چاپ مجموعه

بازی کارت پل با استفاده از پوکر معمولی که شامل 52 کارت حذف 2 ملکه است. پل دارای دو کاتالوگ از جمله کت و شلوار جزئی (باشگاه، الماس) و کت و شلوار اصلی (قلب، پد). از آنجا که تغییرات غنی آن، پل یکی از بازی های کارت محبوب در بازی های کارت است.

ما تیم طراحی حرفه ای مستقر در ایالات متحده ارائه می دهیم که کارت های Bridge Bridge را برای شما فراهم می کند. تولید کننده ما تولید کننده های مختلف با توجه به مشخصات شما است. نام های تجاری سفارشی و آرم ها بر روی کارت طراحی شده اند تا با بسته بازاریابی کسب و کار شما سازگار باشد. ایده شما واقعیت ما است.

ما متعهد به چاپ کارت های پل خود را با جوهر محیط زیست دوستانه با تصویر درخشان از کارت های پل مطابق با موقعیت ظریف آن است. به استثنای پل، ما همچنین یک خط از بازی های مختلف کارت بازی را با کیفیت تجاری ارائه می دهیم.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com
手绘 01.jpg42.jpg


یک جفت:بازی کارت سفارشی نسخه قابل چاپ جنگ بازی کارت بازی مجموعه چاپ بعدی:نسخه قابل چاپ رامی چاپ کارت بازی کارت تنظیم چاپ

پرس و جو

You Might Also Like