نسخه قابل چاپ رامی چاپ کارت بازی کارت تنظیم چاپ

نسخه قابل چاپ رامی چاپ کارت بازی کارت تنظیم چاپ

ما با استفاده از تکنولوژی بالا برای ساخت بازی کارت. با توسعه فن آوری ما، ما می توانیم کارت بازی های سفارشی را در حداقل دوره تولید کنیم. ما می توانیم اثبات کنیم که شما کیفیت محصولات را بررسی کنید. محصولات ما توسط EN71 و ASTMF963 گواهی شده است.

چت کن

جزئیات محصول

کارت سفارشی rummy مجموعه چاپ چاپ

رومی یک بازی کارت محبوب در ایالات متحده است. در بازی کارت رمیک، بیش از دو بازیکن می توانند در این بازی پیوست شوند و یک فروشنده وجود خواهد داشت. این رامی ساده و ساده یک بازی کارت خوب برای بچه ها در خانه است زیرا تمرکز، مهارت های اجتماعی و ریاضیات اولیه را توسعه می دهد. بازی کارت رامی نیز در جوانان بسیار محبوب است، زمانی که آنها یک مهمانی و یا یک پیک نیک هر کجا که قرار است گرفته شود.

ما با کیفیت مقرون به صرفه و با قیمت مناسب از کارت های تجاری رممی استفاده می کنیم. شما می توانید هر کارت هر دو طرف را با الگوهای مورد علاقه خود سفارشی و ما بر اساس درخواست شما تولید می کنیم. تیم طراحی حرفه ای ما در ایالات متحده می تواند کارت های با کیفیت بالا را بر اساس ایده درخشان خود طراحی و چاپ کند. ابعاد طبیعی و گزینه های جعبه موجود است. شما می توانید چاپ کارت بازی رامی خود را با لاک براق، پایان صاف و یا انواع دیگر را انتخاب کنید. کارت های ما برای شما طراحی شده اند.

مجموعه ای از کارت های بازی سفارشی رمی حاوی 1 یا 2 عرشه کارت است و یک دستورالعمل دقیق برای مشتریان برای یادگیری یک بازی جدید یا بهبود مهارت های کارت بازی خود ارائه می شود. تمام کارت های ما با رنگ های پر جنب و جوش و اشباع عمیق ارائه می شود. بازی با کیفیت بالا با کیفیت ما بهترین انتخاب شماست.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com
手绘 03.jpg

41.jpg


یک جفت:نسخه چاپی سفارشی چاپ کارت بازی دکور مجموعه چاپ بعدی:نه

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید