بازی استراتژی جنگی بازی جنگی مجموعه چاپ

بازی استراتژی جنگی بازی جنگی مجموعه چاپ

بازی های کارت جنگی جنگی نه تنها به مردم کمک می کنند که بخواهند بلکه بخشی از تفکر استراتژیک در بازیکنان را تقویت می کنند. CYW یک انتخاب گسترده ای از بازی های کارت جنگی مانند Lord of the Ring، Game of thrones و Blood pool set فراهم می کند تا چند نام دیگر را نام ببرد.

چت کن

جزئیات محصول

بازی های جنگی استراتژی جنگی مجموعه بازی های چاپی

بازی های گسترده کارت جنگ ما توسط سازمان های معتبر اسباب بازی های ایمنی در ایالات متحده و اروپا گواهی می شوند. در CYW، شما می توانید بازی های کارت از سهام گسترده خود را انتخاب کنید، و یا بازی های خود را سفارشی کنید.

به عنوان بخشی از تلاش برای حفاظت از محیط زیست، کارت های بازی ما از مواد کاملا قابل بازیافت ساخته شده اند تا به حداقل رساندن تاثیرات بر روی سیاره ما. این مواد حق بیمه همچنین طول عمر طولانی تر کارت بازی را تضمین می کند. با تشکر از فن آوری های پیشرفته و تکنیک های نفیس ما بهترین نتایج ممکن چاپ را تولید می کنیم. شما تعداد زیادی از رنگ را برای شما انتخاب می کنید، یعنی می توانیم تقریبا هر رنگی را که می توانید از آن استفاده کنید یا هر رنگ دیگری را می توانید چاپ کنید. با چاپ افست متمرکز پیشرفته، چاپ عکس با کیفیت عکس شما حتما باید برجسته شود. اندازه dot (halftone) که در فرمت چاپ افست ما استفاده می شود، 175 خط در اینچ است، که اطمینان حاصل می کند که تصاویر چاپ شده ما واضح تر و شبیه یک عکس هستند. تکنیک های چاپ معمولی فقط 100 خط در هر اینچ دارند، بنابراین اندازه بزرگتر آنها باعث می شود که تصاویر نمایش داده می شوند. علاوه بر چاپگرهای افست، ما همچنین دارای پرینترهای فلکسو، چاپگرهای ابریشم و بسیاری دیگر هستند. در مورد لاک الکل ها، ما گزینه های بسیاری از قبیل براق، مات، نقطه یو پی اس، emboss یا deboss، نقره و طلای فویل ارائه می دهیم. گاهی اوقات، برای رسیدن به اثرات خاص، ما از ترکیب دو یا سه اتمام استفاده می کنیم.

از ایجاد تا تولید، ما قادر به ارائه خدمات و پیشنهادات حرفه ای هستیم و می توانید تصمیمات آگاهانه بگیرید.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

十 .jpg


Hot Tags: بازی های جنگی استراتژی جنگی مجموعه ای از چاپ، سازنده، تهیه کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:بازی های کودکان و نوجوانان تنظیم چاپ سفارشی بعدی:نسخه قابل چاپ رامی کارت بازی کارت بازی

پرس و جو

You Might Also Like