نسخه قابل چاپ رامی کارت بازی کارت بازی

نسخه قابل چاپ رامی کارت بازی کارت بازی

رومی یک بازی کارت محبوب برای همه افراد سنین مختلف، از پیش دبستانی ها به پدربزرگ و مادربزرگ است. بزرگترین مزیت رمزی این است که آن را آسان به بازی و دارای تغییرات گسترده است. CYW تولید کننده بازی روی میز بازی های با کیفیت بالا را از مجموعه گسترده ای ارائه می دهد.

چت کن

جزئیات محصول

نسخه قابل چاپ rummy سفارشی بازی کارت بازی مجموعه چاپ


CYW تامین کننده بازی روی تخته افتخار دارد به ارائه کارت های بازی حقوقی برای دوستداران بازی های جهانی می پردازد. برای ارتقاء تجربه بازی، ما هرگز از چیزی کمتر از مواد با کیفیت برتر استفاده نمی کنیم و هیچ تلاشی برای چاپ هر یک از عرشه کارت ها نداریم. طی دهه های گذشته، کارت های سفارشی ما برای افراد و سازمان ها به طور گسترده توسط مشتریان ما در سراسر جهان شناخته شده است.

ما افتخار می کنیم که برنده جایزه چاپ با استفاده از فن آوری های پیشرفته و تجهیزات. چاپ افست ما قادر به ارائه کیفیت تصویر با کیفیت بالا است. با Pantone و CMYK، چاپ افست با استفاده از جوهر و صفحات برای انتقال تصویر به کاغذ، تولید نوک با کیفیت بالا و در عین حال مقرون به صرفه نتایج برای نسخه های چاپ طولانی است. علاوه بر این، شرکت ما دارای طیف گسترده ای از خدمات چاپی است، که آیا نیاز به چاپ کوچک یا متوسط و یا حجم بالا دارید. به عنوان مثال، چاپ افست چاپ ورق ما مناسب برای کارهای چاپی کوچک و متوسط می باشد، در حالی که چاپ افست وب را می توان برای صرفه جویی در هزینه های شما برای انتشارات با حجم بالا انجام داد.

علاوه بر این، ما توانایی های جامع اتمام را داریم. همانطور که می دانید، کار چاپی بزرگ هرگز بدون پوشش بزرگ به دست نمی آید. با تشکر از تجهیزات چاپ بالا، شما می توانید انواع مختلف پوشش را انتخاب کنید. آنها شامل قالب براق، مات، طلا یا نقره، منبت کاری، پوشش UV و غیره هستند. پوشش های با کیفیت ما مطمئن هستند که طول عمر کارت های بازی را افزایش می دهند و به آنها نگاه می کنند.


5.jpg

Hot Tags: rummy قابل چاپ بازی مجموعه کارت بازی، تولید کننده، تامین کننده، ساز، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:بازی استراتژی جنگی بازی جنگی مجموعه چاپ بعدی:کارت های بازی سفارشی برای چاپ کودکان

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید