آموزش کارت بازی مجموعه چاپ

آموزش کارت بازی مجموعه چاپ

بازی های کارت های آموزشی در موارد مختلفی مورد استفاده قرار گرفته اند. CYW متخصص در ساخت یک انتخاب عظیم از بازی های کارت است. از طریق چندین دهه توسعه، CYW موقعیت پیشرو در تولید بازی های تخته ای و قطعات بازی در چین را به دست آورد.

چت کن

جزئیات محصول

آموزش کارت بازی مجموعه ای از چاپ

مجهز به طیف وسیعی از دستگاه های چاپ و پایان دادن به، شرکت ما قادر به ارائه خدمات جامع سفارشی برای رفع نیازهای شما است. فقط مفهوم خود را به ما بگویید متخصصان طراحی خارج از کشور ما بر روی آن کار خواهند کرد. این که آیا شما برای طرح های ساده، شکل های پیچیده پیچیده و یا رنگ های روشن و پرطرفدار انتخاب می کنید، ما از دهه تجربه و تکنولوژی های تولید در خانه برای ارائه بهترین نتایج ممکن استفاده می کنیم.

در CYW، ما پرینترهای آغازین را معرفی کردیم و یک تیم از تکنسین های چاپ حرفه ای را آموزش دادیم که ما را قادر می سازد خدمات چاپی در سطح جهان را با قیمت بسیار رقابتی ارائه دهند. پرینترهای افست پر رنگ، چاپ فلکسو و چاپگرهای روی صفحه وجود دارد. چاپگر افست ما تولید حجم زیادی از نتایج با کیفیت بالا در هزینه های پایین تر. نتایج چاپ شده با مشخصات پر جنب و جوش، جزئیات تصویر واضح و عکاسی مشخص می شود. همچنین تکنیک های چاپ فلکسو و چاپ روی ما نسبتا انعطاف پذیر هستند. آنها می توانند تقریبا هر چیزی را در هر رنگ چاپ کنند. در دهه های گذشته، هرگز نتوانستیم کیفیت برتر را تضمین کنیم. به این دلیل است که ما بازرسی کیفیت دقیق را در هر مرحله تولید انجام داده ایم. بازی های کارت چاپ شده ما استانداردهای ICTI، ASTM، EN71 و ISO را برآورده کرده اند.

علاوه بر این، ما ارائه می دهیم طیف متنوعی از پوشش برای مشتریان ما برای پوشیدن کارت های چاپ شده خود را. به عنوان مثال، پایان منبت یک بعد اضافی و بافت را به کارت های بازی اضافه می کند و اثر زیبایی و چشمگیر را به نمایش می گذارد. پوشش های دیگر مانند نقطه ی UV، مات، براق، پرچم فویل گرم نیز در انتظار انتخاب شما می باشند.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

6.jpg


Hot Tags: آموزش کارت بازی مجموعه چاپ، تولید کننده، تامین کننده، ساز، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:بازی های خانوادگی استراتژی بازی های کارت سفارشی بعدی:بازی های کودکان و نوجوانان تنظیم چاپ سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like