خلاق بازی کارت چاپ سفارشی

خلاق بازی کارت چاپ سفارشی

با چند دهه تجربه CYW قادر به سفارشی کردن هر بازی کارت با کیفیت عالی در قیمت بسیار مقرون به صرفه است. ما تولید کننده کارت حرفه ای بازی با طیف گسترده ای از فن آوری های چاپ و تیم مجرب مهندسین چاپ.

چت کن

جزئیات محصول

خلاق تولید کننده حرفه ای بازی کارت بازی کارت های سفارشی


کارت های بازی بسیار مهم است که آنها به شدت تحت تاثیر قرار توانایی بازی روند کل بازی هستند.به عنوانتولید کننده حرفه ای CYW اهمیت آن را درک و بهترین کیفیت چاپ ممکن است از کارت های بازی را فراهم می کند. چاپ سفارشی ما قطعا ارزش افزوده برای کارت های بازی خود و گرفتن مشتریان توجه در برخورد اول را افزایش می دهد.

 

بازی کارت با کیفیت بین المللی استاندارد ASTM EN71 ورکشاپ و TUV مورد تایید. ما همچنین ISO9001 و ISO 14001 گواهی تولید کننده بازی کارت.

 

برای بازی کارت خود قرار دادی ما را به ارائه یک مجموعه کامل از روش چاپ شش رنگ افست چاپگر، انعطاف پذیر ابریشم صفحه چاپ، از جمله flexo چاپ و برش لبه 3D پرینتر. صرف نظر از روش چاپ که شما انتخاب ما را تضمین می کند که بازی کارت چاپ شده کلاس عکاسی با رنگ روشن و بدیع جزئیات و تصاویر واضح هستند. علاوه بر این، شما کاملا سهام کارت کارت اندازه تعداد کارت های جزوات دستورالعمل و لوازم جانبی دیگر می توانید فرد. ساخت هر طراحی در جلو و پشت یا هر دو طرف کارت های بازی نیز به انتخاب شما است.

 

نه تنها ما بازی کارت با کیفیت استثنایی عرضه می اما همچنین ما آنها را بیشتر کارآمد تولید. هنگامی که شما را به خرید در CYW شما توسط ما فوق العاده سریع time و خدمات به مشتریان توجه شگفت زده خواهد شد.


手绘 03.jpg5.jpg


Hot Tags: خلاق بازی کارت، تولید کننده تامین کننده ساز طراحی چاپ, سفارشی, عمدهفروشی, آمریکا چاپ سفارشی
یک جفت:نوآورانه بازی کارت شخصی طراحی چاپ سفارشی بعدی:حزب مخفی هیتلر بازی Porker کارت ساز حرفه ای

پرس و جو

You Might Also Like