کارت بازی سفارشی و کارت بازی چاپ

کارت بازی سفارشی و کارت بازی چاپ

CYW یک سازنده کارت بازی به طور کامل سفارشی است که انتخاب وسیعی از قابلیت ها و راه حل ها را برای مواجهه با موانع بین شما و اهداف شما می کند. با بیش از ده سال تجربه، ما قادر به تکمیل کل روند از طراحی و پیش چاپ به چاپ و حمل و نقل تحت یک سقف است.

چت کن

جزئیات محصول

بازی کارت سفارشی و کارت بازی شرکت

بازی های کارت به عنوان هدیه تعطیلات شخصی و یا هدایای تبلیغاتی اقتصادی مناسب است. کارت های بازی خلاق تاثیر زیادی در کل بازی های کارت دارد. اگر شما به دنبال یک سازنده حرفه ای هستید تا ایده خود را به زندگی برسانید، CYW بهترین ارائه دهنده کارت بازی است که 100 درصد رضایت شما را تضمین می کند.

در CYW، تیم تحقیق و توسعه ما در حال تحقیق در مورد ترکیب کاملی از چاپ سنتی و فن آوری های مدرن است و ترکیب را به طرز قابل توجهی با ارزش تر از هر دو به تنهایی. در نتیجه، کارت های بازی شما می توانند با روش چاپ ترکیبی ما چاپ شوند که کیفیت چاپ پایدار را حفظ می کنند و هزینه ها و زمان خود را صرفه جویی می کنند. علاوه بر این، CYW همچنین یک سازنده بازی کارت بازی با محیط زیست است که در طول اجرای نمایش سبز چاپ می کند. ما برای کارت های سفارشی خود از مقاله FSC استفاده می کنیم. همچنین، کارت های بازی توسط تکنیک های چاپ سبز ما چاپ می شوند. جوهرهایی که استفاده می کنیم، سازگار با محیط زیست هستند و تأثیر مثبتی بر محیط زیست دارند. بر اساس الزامات خاص شما، ما به شما کمک می کنیم تا جایگزین های نوآورانه ای پیدا کنید تا کارت های بازی خود را با ارزش تر و بسیار پایدار بسازید.

کارت های بازی با کیفیت ما به طور کامل مطابق با استانداردهای ASTM، EN71، ICTI و ISO9001 به همراه ISO14001 می باشد.


手绘 01.jpg07.jpg


Hot Tags: کارت های بازی های سفارشی و کارت بازی چاپ، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:سفارشی قابل چاپ رامی کارت بازی بعدی:نوآورانه بازی کارت شخصی طراحی چاپ سفارشی

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید