بازی کارت سفارشی بازی کارت چاپ چاپ

بازی کارت سفارشی بازی کارت چاپ چاپ

با تجهیزات پیشرفته، ما می توانیم انواع محصول را مصرف کنیم. ما می توانیم انواع محصولات را با توجه به نیاز مشتریان تولید کنیم. مشتری فقط نیاز به برقراری ایده خود را با ما دارد. ما می توانیم توصیه های حرفه ای را برای شما برای تولید کارت های بازی که انتظارات شما را برآورده می کنند، ارائه دهیم.

چت کن

جزئیات محصول

بازی کارت کارت سفارشی بازی چاپ کارت

تم جنگ تم محبوب بازی کارت به ویژه برای جوانان برجسته است. در ایالات متحده و اروپا، تم های جنگی زیادی طراحی شده اند که از جمله بازی های جنگی عراق، جنگ های جهانی، جنگ ستارگان، تم بسیار مورد نیاز و غیره و غیره است. بازی جنگ کارت سفارشی ابزار استراتژیک خوب برای آموزش دانش آموزان جوان در توانایی دانش نظامی و وضعیت اضطراری دو تا چهار رقابت در این بازی دخیل هستند، گاهی اوقات هشت بازیکن در یک بازی کارت سفارشی در جنگ شرکت می کنند. این در مورد فعالیت های داخل و خارج از منزل نیز صادق است.

ما سفارشی کارت بازی جنگی سفارشی هر دو طرف جلو و عقب. تیم طراح تیم ما برای انجام کارت سفارشی بازی جنگ خود را از یک ایده به واقعیت تجربه می کند. تمام کارت های بازی با کارت های حق بیمه با کیفیت بالا چاپ می شوند. ابعاد مختلف و اشکال کارت در طراحی در دسترس هستند، کارت بازی جنگ خود موجودی خود است.

ما سازنده سازگار با محیط زیست 100٪ ضایعات ما را بازیافت می کنیم. گزینه های مختلف بسته بندی در دسترس هستند. خدمات سفارشی اولویت کسب و کار ما است.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com手绘 03.jpg


40.jpg


یک جفت:بازی با کیفیت بالا با کارت سفارشی برای بزرگسالان بعدی:بازی فلش سفارشی بازی کارت چاپ چاپ بازی ساخت کارت

پرس و جو

You Might Also Like