سفارش کارت های سفارشی چاپ

سفارش کارت های سفارشی چاپ

در اینجا در CYW، طیف وسیعی از گزینه های هزینه و منحصر به فرد برای کارت های سفارشی را پیدا خواهید کرد. ما در کمک به طراحان بازی ها تخصص کارت های سفارشی برای بازی های تخته ای و یا کارت های کارت ایجاد می کنیم. با استفاده از فن آوری های پیشرفته چاپ و نیروی کار ماهر، کارت های سفارشی تولید کنندگان CYW از نتایج چاپ حرفه ای عکس، دوام و هزینه بهره وری استفاده می کنند.

چت کن

جزئیات محصول

سفارش کارت های سفارشی


کارت های سفارشی نه تنها بخش مهمی از بازی های تخته ای و بازی های کارت است، بلکه همچنین به عنوان هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. مشتریان ما می توانند عکس ها، پیام های ویژه یا نام های خاصی را در کارت های سفارشی اضافه کنند تا بتوانند کارت ها را به عنوان چند منظوره در نظر بگیرند. مقدار بی حد و حصر ما از گزینه های چاپ سفارشی اجازه می دهد تا توسعه دهندگان بازی به طور کامل از پتانسیل خود را از طراحی کارت های رها کردن.

ما هیچ الزامی برای سفارشات نداریم. این که آیا شما یک شرکت هیئت مدیره بازی های بین المللی و یا طراحان بازی های فردی هستید، ما تلاش برابر برای ساخت کارت های سفارشی خود را به بهترین توانایی های ما انجام می دهیم. ما دسترسی گسترده به روش های مختلف چاپ برای کارت های سفارشی داریم. روش های چاپ افست رنگ کامل می تواند کارت های سفارشی را در هر رنگ از سایه های مختلف چاپ کند. نتایج چاپ با ویژگی های خاص مانند رنگ های روشن، جزئیات واضح و اثرات طولانی مدت چاپ مشخص می شود. اگر می خواهید کارت های سفارشی خود را با دیگر جلوه های ویژه چاپ کنید، تکنیک های چاپ فلکسورو و چاپ روی صفحه نمایش شما می تواند نیاز شما را برآورده سازد.

طی بیش از ده سال گذشته، ما پایه گسترده مشتریان را در اروپا، استرالیا و ایالات متحده تاسیس کرده ایم. ما همچنین به طور گسترده ای توسط استانداردهای EN71، ASTM و ICTI plus ISO شناخته شده است.


موارد سفارشی به شرح زیر است:

6.jpg

Hot Tags: سفارش چاپ کارت های سفارشی، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:چاپ کارت بازی سفارشی بعدی:پلیر بازی کارت بازی چاپ سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like