بازی جنگ کارت بازی چاپ کارت

بازی جنگ کارت بازی چاپ کارت

بازی های جنگ کارت برای تقریبا هر پسرانی که رویاهای ابرقهرمانان را دارند، باید باشد. حتی برای بزرگسالان، بازی های جنگی یک هدیه عالی با احساسات دلتنگ است. CYW یکی از مشهورترین تولیدکنندگان بازی روی صفحه است که دارای طراحی خلاقانه و تکنیکهای چاپ حرفه ای است.

چت کن

جزئیات محصول

بازی کارت کارت سفارشی بازی کارت چاپ


کارت بازی جنگ ما دارای مواد سازگار با محیط زیست، طراحی منحصر به فرد و کیفیت قابل اعتماد است. تمام کارت های بازی را می توان به طور کامل متناسب با نیازهای شما. ما افتخار می کنیم که بهترین استعدادهای طراحی در شرکت ما داشته باشیم. این تضمین شده است که کارت های بازی طراحی سفارشی شما بیشتر جذاب و شیک هستند.

چاپ یکی از مشاغل اصلی ما در CYW است. با تکنولوژی های برش لبه چاپ، محصولات چاپ شده ما از مشتریان ما به رسمیت شناخته شده است. در مقایسه با سایر روشهای چاپ، روش بهبود چاپ افست ما به طور مداوم محصولات تیز و پاک را تولید می کند. برای حجم زیادی از چاپ های با کیفیت بالا می تواند هزینه های بیشتری را کاهش دهد. البته، ما دیگر روش های چاپ را برای انجام نیازهای چاپ خود، مانند صفحه نمایش ابریشم و فلکسوگرافی انجام می دهیم. انواع پوشش ها برای انتخاب شما وجود دارد. اگر می خواهید کارت های بازی خود را جذاب تر نگاه دارید، می توانیم کارت های خود را براق کنیم. اگر میخواهید لمس یک لوکس را اضافه کنید، توصیه میکنیم که با استفاده از مهر و موم فویل نقره ای یا طلایی نقاشی کنید. اگر شما در مورد اثر انگشت بیشتر بدانید، پایان مات به راحتی این مشکل را حل خواهد کرد. علاوه بر انتخاب های ذکر شده در بالا، استفاده از اشعه ماوراء بنفش، UV ورزشی و UV نیز موجود است. آخرین، اما نه کم، ما حالت Pantone را برای انجام بازی رنگ و تضمین رنگ بر روی زیربناهای مختلف به شما ارائه می دهیم تا بتوانید چگونگی رنگ بر روی زمینه های مختلف ظاهر شود.

ما در مورد حداقل سفارشات مورد نیاز نداریم و دوست داریم نمونه رایگان را برای شما ارسال کنیم اگر علاقه مند هستید.


5.jpg

Hot Tags: چاپ کارت های بازی جنگ کارت بازی، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:جنگ نظامی استراتژی کارت بازی کارت چاپ سفارشی بعدی:کارت جنگ بازی استراتژی جنگی جنگی

پرس و جو

You Might Also Like