کارت های بازی دوچرخه فروشی بازی های کارت سفارشی

کارت های بازی دوچرخه فروشی بازی های کارت سفارشی

کارت بازی دوچرخه محبوب ترین پوکر آمریکایی است، به علاوه مقاله فوق العاده و مهارت های عالی، و این کارت را انتخاب کنید برای کارت جادوگران کارت. امروز، بازی دوچرخه بازی تبدیل به یک بازی ضروری برای سرگرمی و یا فضای حزب شده است.

چت کن

جزئیات محصول

کارت های بازی دوچرخه فروشی بازی های کارت سفارشی


ما می توانیم با توجه به نیازهای شما ارائه مشاوره حرفه ای و رسم آثار هنری برای شما بهتر است با توجه به ایده خود را بررسی کنید. اندازه کارت دوچرخه استاندارد بین المللی بازی کارت اندازه: 8.8 * 6.3cm است. CYW می تواند کارت های طراحی سفارشی از لحاظ اندازه، چاپ، کاغذ، انعطاف پذیری و طول عمر.

5.jpg

موارد سفارشی


扑克 手绘1.jpg

مشخصات محصول


هنر چاپ

الاستیک و لمس کارت بسیار خوب است. اگر به آن توجه کنید، خواهید دید که سطح کارت با چاله های کوچک پوشیده شده است. این راز است که باعث می شود دست احساس صاف. بنابراین، ما ارائه می دهیم چاپ افست، چاپ فلکسوکو و چاپ روی صفحه نمایش برای انتخاب شما. البته، چاپگر پیشرفته نیز برای اطمینان از چاپ با کیفیت بالا ضروری است. چاپ Heidelberg شش رنگ محافظت می کند.


بازی خوب، سازنده خوب

بازی روی صفحه CYW یک نوع جدید مدرن است. ما عمدتا ارائه انواع بازی های تبلیغاتی مختلف. محصولات ما با کیفیت بالا و قیمت مناسب. برای شهرت خوبی از مشتریان مختلف از سراسر جهان برنده شده است. هدف ما ارائه خدمات برجسته پشتیبانی برای مشتریان ما است. رضایت شما بزرگترین حمایت و سود ماست. منتظر پاسخ شما هستیم.دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com


یک جفت:کارت کاغذی قابل چاپ کارت بازی کارت بازی بعدی:بازی کارت های سفارشی Geo US A Card Game

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید