سفارشی کارت های بازرگانی کارت طراحی مناسب

سفارشی کارت های بازرگانی کارت طراحی مناسب

کارت های تجاری شخصی به مردم اجازه می دهد تا خلاقیت، نقاشی و نوشتن مهارت خود را نشان دهند. آنها می توانند در مورد موضوعاتی باشند که شما به آن علاقه مند هستید. اما چگونه آنها را به زیبایی چاپ می کنید و می توانید کارت را با دوستان خود مبادله کنید یا آنها را به عنوان یادگاری نگه دارید؟ CYW جواب کامل برای حل مشکل شما را فراهم می کند. CYW یک متخصص بازی تخته با خدمات چاپ برتر به عنوان قدرت ما است.

چت کن

جزئیات محصول

سفارشی کارت های بازرگانی کارت طراحی مناسب

با ادامه تلاش و سرمایه گذاری در بهبود تکنیک های چاپ، CYW قادر به چاپ بر روی هر ماده ای از قبیل فولاد، پلاستیک، بوم، کاغذ و غیره است. برای کارت های تجاری سفارشی، نتایج چاپ شده ما دارای رنگ های تیز و غنی، جزئیات ظریف و تصاویر واضح است. این 100 درصد درجه عکاسی حرفه ای است. ما چاپ افست رنگ کامل را به عنوان روش چاپ اصلی اتخاذ می کنیم، که اجازه می دهد تا برای بسیاری از گزینه های رنگ و نتایج چاپ با کیفیت بالا. تکثیر دقیق رنگ امضای محصول ما است. علاوه بر این، ما ماشین های چاپگر ابریشم و فلکسو را برای اضافه کردن اثرات اضافی اضافی که توسط پرینتر های معمولی به دست نمی آید، نداریم.

برای برجسته تر کردن کارت های معاملاتی خود، طیف گسترده ای از عملیات پس از مطبوعات را ارائه می کنیم. اثر نقره یا فویل فورا بلافاصله احساسات لوکس و ویژه ای را به کارت های خود اضافه می کند. مات پایان ما ویژگی تعادل کامل بین حفاظت از کارت در برابر خش، حداقل انعکاس نور و صافی برای احساس خوب دست است. اگر می خواهید درخشش درخشان خود را به کارت خود اضافه کنید، پایان براق بودن ما بهترین راه حل است. این می تواند به طور موثر رنگ و کنتراست طراحی هنری خود را تقویت و قوی ترین محافظت از خش و خاک. اثرات دیگری همچون emboss یا deboss، UV spot نیز موجود است.

CYW دارای گواهینامه کیفیت از ICTI، ASTM، FSC، ISO9001 و ISO14001 است. بالاترین قیمت ممکن و مقرون به صرفه در CYW تضمین شده است.


5.jpg


Hot Tags: کارت های شخصی سفارشی طراحی کامل، تولید کننده، تامین کننده، ساز، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:کارت بازرگانی سفارشی چاپ نوآورانه است بعدی:نام کارت های سفارشی / کارت های بازی، کارت های دعوت ظاهر سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like