کارت های سفارشی کارت های تجاری چاپ طراحی شخصی

کارت های سفارشی کارت های تجاری چاپ طراحی شخصی

ما طراح حرفه ای و سازنده کارت های معاملاتی هستیم. ایده های شما بر اساس طراحی محصول است. ما با مشتریان ارتباط برقرار خواهیم کرد تا اطمینان کامل در مورد اولویت مشتریان داشته باشیم. ما اهمیت کیفیت کارت های معاملاتی را درک می کنیم، بنابراین ما یک تیم از کارشناسان برای کنترل و بهبود فرآیند تولید داریم.

چت کن

جزئیات محصول

چاپ کارت های تجاری عکاسی سفارشی

افراد با عشق خود را با قرار دادن چهره خود در کارتهای معاملاتی عکاسی شخصی خود جمعآوری کنند. شما همچنین می توانید کل عرشه را ایجاد کنید و یک بازی عرشه ایجاد کنید. کارت های عکاسی سفارشی ما هدایای هیجان انگیز و پرطرفدار برای والدین یا خانواده ها را ارائه می دهند. کارت تجاری عکس سفارشی برای زندگی شما یک حافظه کامل ارائه می دهد.

ما در کارت های تجاری چاپ عکس سفارشی تخصص دارند. آنها در طیف گسترده ای از سبک ها و تم ها در دسترس هستند، از جمله مجموعه کارت های تجاری ژیمناستیک، کارت های بازی، کارت های بازی. شما می توانید طرح های طبقه بندی شده خود را برای شروع به شخصی سازی انتخاب کنید، کارت های چاپ شده با کیفیت بالا با کیفیت حرفه ای برای جزئیات غنی و رنگ های روشن چاپ می شوند. سازنده ما انواع کارت های تجاری عکاسی سفارشی را برای انواع بازی ها و ورزش ها، بویژه بسکتبال، والیبال، شنا، سرآشپز، هاکی، هنرهای رزمی، گلف و غیره چاپ کرده است. تمامی کارت های دو طرفه در جلو و عقب چاپ می شوند. شما همچنین می توانید بر روی براق محافظ پوشش محافظتی UV انتخاب کنید تا اطمینان حاصل شود که آنها در مدت زمان طولانی استفاده می شوند.

چاپ CYW بهترین انتخاب شما در ایجاد کارت های شخصی عکس سفارشی شخصی خود است، سفارش در مجموعه ای از 12 ارائه شده است، بنابراین شما مقدار زیادی را به دست. حداقل مقدار و گزینه های مختلف بسته بندی در دسترس هستند.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com52.jpg

مشخصات:

 

نوع: تجارت کارت

ماده: کاغذ خاکستری / آبی رنگ

اندازه نظرات: 57 * 87MM / 63 * 88MM

تعداد کارت ها در عرشه: سفارشی

سفارشی سازی: هر کارت می تواند به طور جداگانه هر دو جلو و عقب در صورت لزوم سفارشی .

اگر شما طراح هستید، به ما ایمیل مورد نیاز برای قالب کارت برای راه اندازی.

ابعاد: پوکر اندازه 63 × 88 میلی متر (2.5 "× 3.5") یا اندازه پل 57 × 87 میلیمتر (2.25 × 3.5)


یک جفت:کارت بازرگانی بازی تخته سفارشی بازی مشتری مشخص الگو بعدی:سفارشی هنرمند کارت بازرگانی چاپ شخصی طراحی و ساخت

پرس و جو

You Might Also Like