کارت بازرگانی سفارشی چاپ نوآورانه است

کارت بازرگانی سفارشی چاپ نوآورانه است

CYW یک تامین کننده متخصص کارت بازرگانی مجهز به مجموعه ای کامل از تجهیزات چاپ و تولید است. ما خودمان را در ارائه خدمات چاپی سفارشی از طراحی همه راه به حمل و نقل غرور داریم. کارت های استثنایی چاپ شده ما ASTM، EN71 و ICTI تایید شده است.

چت کن

جزئیات محصول

کارت بازرگانی سفارشی مجموعه ای نوآورانه تولید کننده بازی های سفارشی است


کارت های تجاری تبدیل شده اند به طور فزاینده محبوب مورد جوایز در میان جوانان. بسیاری از شرکت های بازی های مشهور دنیا، سرمایه گذاری زیادی در طراحی کارت های تجاری ترجیح داده اند. CYW یک تامین کننده کامل تولید کننده سفارشی است که می تواند به شما ایده های ابتکاری شما را به محصولات شگفت انگیز و سودآور تبدیل کند.

در CYW، فن آوری های پیشرفته ترین تکنولوژی چاپ ما، کیفیت چاپ با کیفیت عالی را برای مجموعه کارت های تجاری سفارشی خود فراهم می کند. شما می توانید روش های چاپ آزاد از چاپ افست، چاپ ابریشم، چاپگرهای فلکسو و حتی چاپگرهای 3D را انتخاب کنید. مجموعه های شگفت انگیز چاپ شده در بازی های تجاری مطمئنا طراحی برجسته خود را برجسته کرده و توجه مشتریان را جلب می کنند. علاوه بر این، یک پوشش وسیع برای افزایش ظاهر بصری جذاب برای مجموعه کارت های تجاری شما وجود دارد. پوشش UV ما سبب می شود که کارت های کارت بازرگانی مقاوم تر از تابش آفتاب و آب باشد، و حتی در محیط بی کفایت، لباس پوشیدنشان را تضمین می کند. براق بودن پوشش UV باعث می شود که آنها به ظاهر بسیار پر جنب و جوش و ظریف نگاه کنند. علاوه بر این، کاملا سبز است! مجموعه کارت های تجاری سازگار با محیط زیست هرگز در بین مشتریان آگاهانه محیط زیستی شما نیست. به غیر از پوشش UV، براق، مات، منبت کاری، debossing و پرچم داغ فویل همه در دسترس هستند.

اگر علاقه مند هستید، لطفا یک نمونه رایگان را درخواست کنید. ما اطمینان داریم که مشتری بعدی ما بعد از دیدن مجموعه کارت های معاملاتی با کیفیت ما است.


5.jpgHot Tags: کارت تجارت سفارشی مجموعه نوآورانه چاپ، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:چاپ کارت بازرگانی هنرمند بعدی:سفارشی کارت های بازرگانی کارت طراحی مناسب

پرس و جو

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید