کارت بازرگانی کارت چاپ

کارت بازرگانی کارت چاپ

کارت های بازرگانی به موضوعات ورزشی محدود نمی شوند. شما می توانید کارتهای تجاری عکس سفارشی را برای دوستان، خانواده و خودتان ایجاد کنید. CYW به شما ارائه می دهد خدمات جامع و حرفه ای سفارشی. شما می توانید از فن آوری های پیشرفته ما برای حفظ خاطرات زیبا خود برای همیشه استفاده کنید.

چت کن

جزئیات محصول

چاپ کارت های عکس سفارشی عکس

CYW بیش از ده سال به عنوان مدیر تولید بازی های تخته ای شناخته شده است. با تشکر از تخصص ما و فن آوری های برش لبه برش، کار چاپ شده با کیفیت بالا ما توسط مشتریان ما در سراسر جهان ستایش شده است. کارت های معاملاتی ما از 100 درصد مواد سازگار با محیط زیست ساخته شده است که به طور کامل با استانداردهای ASTM، یکی از معتبرترین استانداردهای بین المللی و سازمان های تست، مطابقت دارد. علاوه بر این، ما حالت های رنگ CMYK را ارائه می دهیم که رنگ دقیق و اشباع واقعی را برای نتایج چاپی ارائه می دهند. در طول فرایند چاپ، رنگ خاکستری یکی از رنگهای سخت تر است. در مقایسه با حالت های رنگ دیگر، CMYK ما می تواند برای کنترل کامل فرایند و خاکستری رنگ چاپ شود، همانطور که باید باشد.

علاوه بر این، CYW به شما ارائه می دهد پوشش های بسیار زیادی برای شما برای سفارشی کردن کارت های معاملاتی. بهبود یافته نقطه ای UV محافظ ما دارای بالاترین براق، وضوح بهتر و مقاومت بیشتری نسبت به سایش. پوشش آبی که ما استفاده می کنیم، سازگار با محیط زیست است و تضمین می کند که کارت ها در طول زمان به زرد تبدیل نشوند. علاوه بر این دو گزینه، پوشش های دیگر مانند مهر و موم فویل داغ، براق، مات، منبت کاری نیز در دسترس هستند.

در مورد طراحی، بیش از 1000 قالب مضمون در انتظار شما برای انتخاب از وجود دارد. همچنین، کارشناسان طراحی ما بیش از آنکه مایل به ارائه مشاوره حرفه ای در طراحی نوآورانه خود باشند، بیشتر است. اثبات به ایمیل شما ارسال خواهد شد و شما می توانید هر گونه تغییری را که می خواهید انجام دهید.

دهه های گذشته ثابت کرده اند که ما یک تامین کننده قابل اعتماد در بازی تخته می باشد. اگر علاقه مند هستید، لطفا با ما تماس بگیرید.


5.jpg

Hot Tags: چاپ کارت های تجاری عکس، تولید کننده، تامین کننده، سازنده، طراحی، چاپ، سفارشی، عمده فروشی، آمریکایی
یک جفت:دسته کارت با عکس شخصی بعدی:چاپ کارت بازرگانی هنرمند

پرس و جو

You Might Also Like