2017 کارت سفارشی تجارت بیس بال چاپ پروژه طراحی سفارشی

2017 کارت سفارشی تجارت بیس بال چاپ پروژه طراحی سفارشی

کارت های سفارشی بیس بال برای طرفداران بیسبال بسیار محبوب هستند. ما قصد داریم کارتهای معاملاتی را که از انتظارات شما فراتر میرود، تولید کنیم، بنابراین قبل از طراحی کارتهای معاملاتی، ایدههای خود را با دقت مطالعه میکنیم. سپس، ما با تیم آمریکایی برای انجام طراحی حرفه ای کار خواهیم کرد. محصولات شما بعد از آزمایش های کیفیت عرضه خواهد شد.

چت کن

جزئیات محصول

چاپ کارت های تجارت بیس بال سفارشی

کارت های بیسبال کارت های معروف تجاری هستند که می توانند به سال های 1860 توسط شرکت های ورزشی ورزشی برگردند. کارت های معاملاتی کارت های کوچک ساخته شده توسط مقالات کارت های بالا کازینو است. چیزیکه حقیقت یا واقعیت، محل یا شخص خاصی بر روی کارتها با توضیحات و متون مربوطه مانند چیزهای بی اهمیت سفارشی می شود. جمع آوری کارت بازرگانی بیسبال برای بسیاری از افرادی که کارت های خود را در سنین جوان جمع آوری کرده اند، یک خاطره فوق العاده است. بچه ها هم اکنون دوست دارند کارت های تجاری بیسبال را با ستارگان محبوب جمع آوری کنند. کارت های بیسبال هنوز شخصیت های جذاب خود را در سطح جهانی دارند که هدیه ای مناسب برای جمع ها و طرفداران است.

ما به عنوان یک تولید کننده بازی های کارت بازرگانی حرفه ای، ما طراحی و تولید کارت های تجاری بیسبال برای شرکت های ورزشی مختلف و دیگر کسب و کار. برای رفع نیازهای مختلف شرکت ها، یک قالب بندی متنوع از قالب ها مانند قالب پرنعمت، قالب ورزشی و یک الگو مدرسه قدیمی در دسترس است.

ما کارت های بیسبال با طراحی دقیق و نگاه معتبر ارائه می دهیم. ما همچنین دارای یک سری کارت بازی تجارت کارت در وضوح بالا با پوشش محافظتی است. کارت های تجاری با دوام ما با کیفیت تجاری شایسته خرید شما هستند.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com48.jpg

مشخصات:

نوع: تجارت کارت

ماده: کاغذ خاکستری / آبی رنگ

اندازه نظرات: 57 * 87MM / 63 * 88MM

تعداد کارت ها در عرشه: سفارشی

سفارشی سازی: هر کارت می تواند به طور جداگانه هر دو جلو و عقب در صورت لزوم سفارشی.

اگر شما طراح هستید، به ما ایمیل مورد نیاز برای قالب کارت برای راه اندازی.

ابعاد: پوکر اندازه 63 × 88 میلی متر (2.5 "× 3.5") یا اندازه پل 57 × 87 میلیمتر (2.25 × 3.5)


یک جفت:2017 کارت های بازرگانی سفارشی بسکتبال چاپ طرح منحصر به فرد بعدی:2017 کارت چاپ کارت بازرگانی سفارشی قابل چاپ

پرس و جو

You Might Also Like