2017 کارت های بازرگانی سفارشی بسکتبال چاپ طرح منحصر به فرد

2017 کارت های بازرگانی سفارشی بسکتبال چاپ طرح منحصر به فرد

کارت های تجاری سفری بسکتبال در میان طرفداران بسکتبال بسیار محبوب هستند. ما فایل ارائه شده توسط مشتریانمان را بررسی خواهیم کرد. سپس ما مشتریان خود را با طرح طراحی حرفه ای پاسخ می دهیم. مشتریان می توانند ما را به تنظیم یا بهبود هر جنبه ای از طراحی محصول بپردازند. برای اطمینان از کیفیت کارت های معاملاتی، می توانیم برای شما اثبات کنیم.

چت کن

جزئیات محصول

چاپ کارت های تجاری بسکتبال سفارشی

کارت های تجاری بسکتبال یکی از کارت های ورزشی محبوب هستند که متعلق به کارت های تجاری هستند. کارت های بسکتبال معمولا یک یا چند ستاره از انجمن های بسکتبال ملی، بسکتبال المپیک و انجمن ملی کالج ملی و غیره دارند. معمولا یک تصویر ستاره محبوب بسکتبال مانند مایکل جردن و کوباریانت در یک طرف کارت های معاملاتی و برخی از توصیف های این ستاره وجود دارد نزدیک تصویر بر روی معکوس برای جمع آوری مجموعه کامل کارت های بسکتبال، افرادی مایل به خرید کارت های بسکتبال هستند، در حالی که برخی از آنها برای جمع آوری دشوار است. کارت های بسکتبال با ارزش این ارزش ها را بالا می برند. جنبه های مختلف مانند لبه ها، گوشه ها، سطح کارت های بسکتبال بر ارزش های آن تأثیر می گذارد.

ما در چاپ کارت های تجاری بسکتبال سفارشی برای دهه های مختلف تخصص ارائه انواع تنوع قالب کارت به هر نیاز شما را تامین کند. تولیدکنندگان ما توسط محافظ پوشش محافظتی UV پوشش کارت های تجارت بسکتبال با دو برابر اندازه ارائه می شود. بدون توجه به اندازه، رنگ، الگوی طراحی یا جوهر یا کاغذ، از شما استقبال می شود تا انتخاب کنید که یکی از شما به شما تجدید نظر کند.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com49.jpg
مشخصات:

نوع: تجارت کارت

ماده: کاغذ خاکستری / آبی رنگ

اندازه نظرات: 57 * 87MM / 63 * 88MM

تعداد کارت ها در عرشه: سفارشی

سفارشی سازی: هر کارت می تواند به طور جداگانه هر دو جلو و عقب در صورت لزوم سفارشی.

اگر شما طراح هستید، به ما ایمیل مورد نیاز برای قالب کارت برای راه اندازی.

ابعاد: پوکر اندازه 63 × 88 میلی متر (2.5 "× 3.5") یا اندازه پل 57 × 87 میلیمتر (2.25 × 3.5)


یک جفت:2017 فوتبال سفارشی کارت های تجاری چاپ تجربه سازنده کارت های تجاری بعدی:2017 کارت سفارشی تجارت بیس بال چاپ پروژه طراحی سفارشی

پرس و جو

You Might Also Like