2017 فوتبال سفارشی کارت های تجاری چاپ تجربه سازنده کارت های تجاری

2017 فوتبال سفارشی کارت های تجاری چاپ تجربه سازنده کارت های تجاری

کارت بازرگانی کارت کوچک معمولا از کاغذ مقوا یا ضخیم ساخته شده است. آن می تواند به عنوان بخشی از بازی حاوی تصاویر از یک فرد، مکان یا چیزی و توضیح مختصری از تصویر یا متن دیگر استفاده می شود.

چت کن

جزئیات محصول

کارت های تجاری فوتبال سفارشی چاپ


فوتبال کارت های دیگر کارت های تجاری محبوب در ایالات متحده هستند. برای جمع آوری کل مجموعه کارت های تجاری مردم کارت های فوتبال با دوستان یا غریبه تجارت خواهد شد. مارکوس تنباکو تولید اولین کارت های فوتبال در سال 1898 در انگلستان. به ترویج تبلیغات تنباکو خود آنها قرار دادن تبلیغات تنباکو در پشت کارت های فوتبال و برجسته عکس بازیکنان فوتبال در جلوی کارت های تجاری ورزشی، که موفقیت به دست آورد. روش ارتقاء مارکوس تنباکو در دنیای مدرن هنوز هم مفید است. قابلیت ستاره از بازیکنان فوتبال و اطلاعات خود را و سپس اضافه کردن تبلیغات محصولات و یا خدمات شرکت ها.


بهره وری و تجهیزات


کارخانه شماره خطوط تولید کارت های پیشرفته، با خروجی روزانه حدود 100,000, برای دیدار با مشتریان برای تولید 270-300 گرم از ضخامت های مختلف، مشخصات مختلف از کارت های بازی و کارت های یادگیری و بازی کارت. رنگ هایدلبرگ مطبوعات، ماشین برش اتوماتیک پوکر، ماشین جداره مقیاس بزرگ پوکر با راندمان بالا، دستگاه لمینیت، دستگاه پوشه شوی و دیگر سطح جهانی چاپ و تجهیزات برای تولید بسته بندی افست.


کارت های تجاری ساز حرفه ای


شرکت کارت های تجاری ورزشی برای چندین دهه است که رقابت های خود چاپ شده است. تمام ابعاد کارت های فوتبال می تواند برای تهیه نیازهای مختلف خود را با هدف نهایی برای ترویج کارت های خود را تغییر. شما می توانید تصمیم بگیرید چه می خواهید چاپ جلو و پشت کارت های فوتبال. اگر مورد نیاز، ما باید به تیم طراحی حرفه ای داشتن توانایی بسیار عالی طراحی کارت های تجاری محبوب فوتبال و سایر ورزش های کارت های تجاری را برای شما ایجاد.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. ایمیل:boardgame@cywproductions.com

50.jpg


یک جفت:کارت بازرگانی ورزشی تولید کننده چاپ سفارشی بعدی:2017 کارت های بازرگانی سفارشی بسکتبال چاپ طرح منحصر به فرد

پرس و جو

You Might Also Like