2017 کارت چاپ کارت بازرگانی سفارشی قابل چاپ

2017 کارت چاپ کارت بازرگانی سفارشی قابل چاپ

ما توانایی کافی برای تولید انواع کارت های تجاری سفارشی داریم. به منظور برآوردن انتظارات شما، ما کارت های معاملاتی را با توجه به فرم ارسال شما طراحی می کنیم. شما می توانید تمام نیازهای خود را به ما بگویید. سپس، کارشناسان تولیدی ما با شما در مورد طرح نهایی کارتهای معاملاتی بحث خواهند کرد. ما قول می دهیم محصولات پایدار ما همانند اثبات ماست.

چت کن

جزئیات محصول

چاپ کارت های تجاری سفارشی چاپ بوکس

کارتهای معاملاتی بوکس دارای توابع مختلفی هستند که در زندگی روزمره دارای تعداد زیادی طرفدار هستند. کارت های معاملاتی بوکس هدایای رایج برای افزایش روابط خانوادگی خود است. علاوه بر این، کارت های تجاری بوکس کانال تبلیغاتی کارآمد برای شرکت ها یا سازمان ها است. چاپ اطلاعات شرکت خود مانند محصولات یا خدمات خود را بر روی کارت به شما مشتریان بیشتری بالقوه و ایجاد آگاهی از نام تجاری خود را در مقیاس بزرگ زمانی که کارت سفر با صاحبان آنها.

شرکت ما تخصص چاپ کارت های بوکس با تیم طراحی حرفه ای و تولید کنندگان مسئول است. کارت های بوکس ما همه رنگ کامل چاپ شده (CMYK) هستند. کارتهای معاملاتی جعلی قابل چاپ قابل ارزشگذاری است که متعلق به شما باشد. برای خدمت به شما، ما ابعاد مختلفی برای انتخاب شما ارائه می دهیم. پوشش براق براق، پوشش ابریشم محافظ یا پوشش آبی خیس دار در دسترس است. ما یک خط چاپ کارت بازی داریم و شما می توانید چیزی را که می خواهید انتخاب کنید. بر اساس تحقیقات بازاریابی بازی های کارت، ما اطمینان داریم که بازی های کارت های محبوب با کیفیت تجاری را تولید کنیم.


دریغ نکنید با ما تماس بگیرید ایمیل: boardgame@cywproduction.com


图片 1.jpg生产 图片 .jpg


مشخصات:

 

نوع: تجارت کارت

ماده: کاغذ خاکستری / آبی رنگ

اندازه نظرات: 57 * 87MM / 63 * 88MM

تعداد کارت ها در عرشه: سفارشی

سفارشی سازی: هر کارت می تواند به طور جداگانه هر دو جلو و عقب در صورت لزوم سفارشی .

اگر شما طراح هستید، به ما ایمیل مورد نیاز برای قالب کارت برای راه اندازی.

ابعاد: پوکر اندازه 63 × 88 میلی متر (2.5 "× 3.5") یا اندازه پل 57 × 87 میلی متر (2. 25 × 3.5)


یک جفت:2017 کارت سفارشی تجارت بیس بال چاپ پروژه طراحی سفارشی بعدی:نه

پرس و جو

You Might Also Like