تور سبک جدید در سال 2018 اسن

- Oct 25, 2018-

تور سبک جدید در سال 2018 اسن


نمایشگاه اسن، شش بازی هیئت مدیره جدید را برای شما به اشتراک گذاری به زودی.

 

در: مشکل زندگی کر بیلی

بازیکن عضو تیم مراقبت سراي بیمارستان، با هم به مراقبت از سالمندان 60، ناگهانی بیماری های قلبی، پشت بیلی کر ترک کار می کنند. از طریق 10 اسکریپت ها همراه replayable، قطعه با هم برخی از قطعات حافظه آموخته از بیلی، حدس زدن زندگی گذشته خود را کمک به او شجاعت و اصرار در حال مرگ سه تکمیل خواسته های...

جايگزينى در برگزاری خوب است و بسیاری از شبیه سازی های مربوط به بيمارستان وجود دارد. برای مثال وضعیت بیمار پرستار برنامه ریزی، پرستاران در وظیفه، وظیفه پرستاران روشن تقسیم مسئولیت ها، و غیره، بسیار جالب است که معنی زندگی است.

 

Reykholt

کاشت tomatos، کاهو و هویج در ایسلند ایده مضحک صدا مانند ممکن است. با این حال، کسانی که می آمد تا با یک ایده به سادگی نابغه. به دلیل ایسلند را منحصر به فرد آب و هوا, آن می تواند تولید غیر منتظره میوه ها و سبزیجات. از آنجا که هیچ کس می خواهد به چیزی جالب را از دست آوردن این تجربه را به گردشگران فرصت های کسب و کار بزرگ است.

اگر چه این منابع برای جمع آوری بازی, اما ویژگی های comparetive می Reykholk با منابع ازای نمره مديريت راه رو به جلو.

 

خاموشی: هنگ کنگ

برخی از نیمه شب در پاییز سال 2020، هنگ کنگ ناگهان قدرت از دست داده همه چیز را عادی، نگاه کرد اما دلیلی برای قطع برق را پیدا کند. بعد از سحر، مردم در بر داشت که هیچ چیز می تواند انجام شود و وحشت و سردرگمی وجود دارد. بازیکن باید به مدیریت منابع شبکه همیشه در حال تغییر و استخدام انواع کارشناسان، در حالی که ماندن هشدار به رقبا.

 

زیر آب: شهر

مریخ 40 سال استعمار شده جمعیت جهان هنوز هم اضافه است و انسان به جهان زیر آب گسترش دهد. بازیکن در رقابت با یکدیگر برای ایجاد پادشاهی های زیر آب. مکانیک بازی ساده است. غنا و بازی کردن بازی عمدتا در تعداد زیادی از کارت های منعکس. بنابراین، شامل مکانیزم کار دبی و تعامل تا حدودی بهبود می بخشد.

 

Raiatea

در راز در جامعه دینی پلینزی بازیکن بازی بخش arioi. در عمل دور بازیکن را به نوبت به قبیله را به نقاط مختلف منجر شود. در این مراسم بازیکنان احضار خدایان و ساخت مجسمه های بزرگ. بازیکن برنده کاهن جدید قبیله تبدیل خواهد شد.

 

CYW به دنبال نمایشگاه اسن و خبر را ادامه خواهد داد. به عنوان سازنده غنی تجربه بازی سفارشی طراحی و تولید برای شما ارائه. امید به شریک زندگی آینده خود را!

تماس با ما خوش آمدید:boardgame@cywproductions.com

یک جفت:نامزدی برای غلظت IGA در سال 2018 لیست برنده بعدی:سه بازی تخته هیجان انگیز در انتظار شما را به کشف