BGG 100 فهرست رتبه بندی هفتگی

- Nov 14, 2018-

BGG TOP 100 فهرست رتبه بندی هفتگی


ما تغییرات در 100 رتبه بندی برتر BGG در هفته را طبقه بندی و خلاصه خواهیم کرد. طراحی شده برای بازیکنان که به چاله های جدید و کسانی که همچنان به BGG توجه دارند، تغییر رتبه 100 بازی در هیئت مدیره تغییر می کند و به شما اجازه می دهد روند فعلی محبوب بازی تخته را بدانید.

بازی با رتبه بندی بیش از 5

# 67 → # 58

برنج: بیرمنگام (2018)

بازی مارتین والاس 2007 بازی برنج: بیرمنگام یک بازی استراتژیک اقتصادی است. این داستان کارآفرینان را در رقابت های صنعتی در بیرمنگام طی انقلاب صنعتی از 1770 تا 1870 می گوید.

بازی با رتبه بندی پایین

# 64 → # 66

مامباسا (2015)

در Mombasa، بازیکنان این موقعیت های تجاری را در قاره آفریقا خریداری می کنند، با خرید سهام در شرکت های Mombasa، کیپ تاون، سنت لوئیس و قاهره برای به دست آوردن بیشترین سود.

اولین ظاهر بازی TOP100

# 99

Agricola (نسخه اصلاح شده) 2016

این یک بازی بسیار تحسین برانگیز و برنده جایزه است. بازی پایه Agricola یک نسخه تجدید نظر شده از کلاسیک برجسته Uwe Rosenberg است.

رتبه 5 را افزایش می دهد

# 15

گرگ و میش امپریوری: نسخه چهارم (2017)

Twilight Imperium 4 یک طراحی کاملا جدید نیست، بلکه بازنگری است که برای بازی قبلی بهینه شده است. این یک بازی تخته ای آمریکایی بسیار علمی تخیلی است. بازیکنان سرزمین خود را از طریق گسترش، جنگ، دیپلماسی و دیگر ابزارها برای کسب امتیازات گسترش می دهند. بازیکنانی که برای 10 امتیاز پیروزی برنده می شوند، برنده می شوند.

# 25

جزیره روح

این یک بازی تعاونی مبتنی بر استراتژی با حس تعویض برای دفاع از جزیره خود را از متجاوزان استعماری است. بازیکنان روح های مختلف زمین هستند، هر کدام دارای قدرت عنصر منحصر به فرد خود هستند.

# 49

گونه های غالب

این بازی انتزاعی بخش کوچکی از تاریخ باستانی را بازسازی می کند: یک دوره یخی طولانی و رشدی، و آنچه که موجودات نیاز به انطباق با این سیاره به آرامی در حال تغییر است.

# 53

زمینه های آرل

Fieldsof Arle یک موضوع کشاورزی دیگر است که توسط UweRosenberg در سال 2014 راه اندازی شده است. این بازی دو نفره دیگر است. پس زمینه جزایر فریزی است. تقسیم به 9 نیم سال (دور). دور به تابستان و زمستان تقسیم شده است. بازیکنان تنها می توانند اقدامات تابستانی را در دوران تابستان، عملیات زمستانی در زمستان و موارد مختلف در دورهای مختلف فصل انجام دهند.

یک جفت:بازی معمولی طراح - متغیر پلیر قدرت بعدی:شمارش Top Ten بوتیک تنها به بازی هیئت مدیره