بازی تخته ای نمایش در جلب رضایت

- Sep 21, 2018-

بازی تخته ای نشان می دهد که ارزش دیدن دارد


بازی های تخته ای در آلمان آغاز شده و برای دهه ها در اروپا به عنوان یک آمریکایی محبوب شده اند. مردم از طریق بازی ها دوستی می کنند این یک بازی چهره به چهره با تاکید قوی بر ارتباط است. بنابراین، بازی های جدول بهترین راه برای برقراری ارتباط در موقعیت های مختلف است، مانند اوقات فراغت خانواده، جمع آوری دوستان و حتی بازنشستگی کسب و کار. ما ابزار ابزار چند میزهای مشهور جهان از نمایشگاه های ارزشمند شرکت به عنوان یک مرجع.

اسپیل

SPIE یک بازی معروف در آلمان و در سراسر جهان است که توسط Friedhelm Merz Verlag Gmbh & Co. KG حمایت می شود. یکی از نمایشگاه های ویدئویی. این نمایشگاه کودکان، جامعه، خانواده، ماجراجویانه، علمی تخیلی و سایر بازی ها، و همچنین مسابقات، دوره ها و پروژه های دیگر، علاقه مندان به بازی های جدول را از سراسر جهان به نمایش می گذارد تا جشن کارناوال هیئت مدیره را جشن بگیرند. SPIEL به عنوان یکی از بزرگترین نمایشگاه های دنیای بازی های رایانه ای در جهان، کمتر محبوب است. مقیاس نمایش تقریبا دو برابر بیشتر از سایر بازی های غیر الکترونیکی است.

GenCon

GenCon به عنوان یک کلاسیک در نمایشگاه کلاسیک، ناشر تمام نمایشهای بازی است. این در سال 1976 آغاز شد. بسیاری از بازیکنان امروز هنوز در آن زمان متولد نشده اند! نه تنها این، اما باور نکردنی بود که نمایشگاه در واقع فریت لایبر را دعوت به حضور مهمان ویژه کرد. GenCon هنوز هم جامع ترین نمایش بازی تا کنون است. با این حال، هنوز هم توسط نمایشگاه های مسطح تحت سلطه قرار می گیرد، و توسعه دهندگان بازی لزوما در نمایش حاضر نیستند. ایده های جدید در GenCon به منطقه پس از نتایج گلدهی در سراسر جهان به منطقه بازگشت.

نمایشگاه UK Expo

نمایشگاه UK Game Expo در سال 2007 آغاز شد و شامل مجموعه ای از رویدادهایی مانند نمایشگاه های بازی و نمایشنامه ها برای بازدید کنندگان می شود. این نمایش برنده جوایز نمایشگاه بریتانیا، از جمله بازی های هیئت مدیره، استراتژی، مینی، کارت ها، احزاب، خانواده ها، بازی های نقش و دیگر انواع جوایز بازی، جایزه ویژه را انتخاب خواهد کرد. دلیل این که Expo انگلیس بسیار محبوب است این است که مردم می توانند در این بازی شرکت کنند، در رقابت شرکت کنند، نقش بازی کنند، و مشارکت و تعامل بزرگی داشته باشند.

ریشه های بازی نمایشگاه

نمایشگاه ریشه های تاریخی طولانی است و برای اولین بار در سال 1975 برگزار شد. از سال 1996، محل برگزاری در کلمبوس، پایتخت اوهایو ثابت شده است. ریشه ها توسط انجمن تولید کننده بازی (GAMA) برگزار می شود. این طراحی برای خدمت به بازی ها، از جمله بازی های جنگی و بازی های کوچک است. ریشه دومین نمایش بزرگترین تبلت در آمریکای شمالی است.

CYW یک تولید کننده بازی حرفه ای است و در SPIEL 2017 شرکت کرده است. ما به مفهوم نمایشگاه برای تولید بازی های با کیفیت بالا و بازی های دسکتاپ برای مشتریان و مصرف کنندگان پایبندیم. CYW مایل به تامین کننده همکاری طولانی مدت شما است.

یک جفت:چگونه می توانید بازی پازل تخته ای که برای شما مناسب است را انتخاب کنید بعدی:Top 10 Gen Con 2018 Games