شمارش Top Ten بوتیک تنها به بازی هیئت مدیره

- Nov 10, 2018-

شمارش ده بوتیک برتر به بازی تخته


در میان ده ها هزار بازی تخته ای، تعداد بازی تخته تک نفره تنها بزرگ نیست و اکثر آنها بسیار ساده و کم کیفیت هستند. خوشبختانه، برخی از بازی های تخته ای که از بازی های چند نفره پشتیبانی می کنند نیز برای بازیکنان یکسان استفاده می شود. گیم پلی تنها از سرگرمی که شایسته است لذت می برد. در اینجا نگاهی به بازی های تک نفره بوتیک برای یک نفر است.

1، بازی Mage Knight Board

بازیکنان یک شوالیه جادویی را در این بازی بازی می کنند، با تکیه بر توانایی های قدرتمند خود و ارتش هایشان برای مقابله با تهدید اورک ها و اژدها ها و ادامه دادن به خطر در جهان جادویی تحت کنترل امپراتوری آتلانتیس.

2، پاندمی

در پاندمی، بازیکنان مجبورند چندین متخصص در زمینه مقاومت به بیماری را با استفاده از استراتژی های مختلف برای پیدا کردن قضیه قبل از اینکه طاعون خارج از کنترل هستند، در حالی که اطمینان حاصل کنند که نقاط بیماری در کنترل معقول هستند.

3، Arkham ترسناک: بازی کارت

پس زمینه Arkham Horro از اسطوره Cthulhu گرفته شده است. در این بازی، بازیکن باید مشکلات را در کل سری از جنگ ها در یک سری کوچک به نام رویداد Arkham Bizarre حل کند.

4، Lorfd از حلقه ها: بازی کارت

در ابتدای بازی هر بازیکن می تواند سه یا سه قهرمان را با قابلیت های مختلف انتخاب کند و از مجموعه کارت بازیکن شامل آلی، حوادث و ضمیمه ها برای تکمیل بازی و تکمیل هدف ماموریت داستان انتخاب شده استفاده کند.

5 جمعه

بازی تخته هیئت مدیره نیز مخصوصا برای افراد مجرد طراحی شده است. "جمعه" یکی از بهترین بازی های تخته ای تک نفره BGG است.

6، ترسناک Eldritch

بازیکنان به عنوان محققان در سراسر جهان برای حل حوادث اسرار آمیز ناشی از ارواح شیطانی بازی می کنند.

7، زمینه آرل

در این بازی هیئت مدیره، بازیکنان به وسیله استراتژی های متنوع برای توسعه و ساختن مانور خود، برای گسترش زمین به بازیکنان آلمانی تبدیل می شوند.

8، Onirim

این بازیکن به عنوان یک گربه خواب راه رفتن وارد پیچ و خم می شود و نیاز به پیدا کردن یک خروج و فرار از رویای در زمان مشخص شده است.

9، مذاکره کننده گروگانگیر

به عنوان یک کارشناس مذاکره، بازیکنان باید با گانگستر هایی که گروگان گرفته اند برای رسیدن به هدف صرفه جویی در گروگان ها یا کشتن مجرمان، مذاکره کنند.


10، پیگیری شادی

بازیکنان می توانند برنامه زندگی خود را از زمان تولد تا مرگ برای نقش خود سفارشی کنند.

یک جفت:BGG 100 فهرست رتبه بندی هفتگی بعدی:نامزدی برای غلظت IGA در سال 2018 لیست برنده