مزایای بهداشتی بازی های تخته ای

- Sep 08, 2018-

مزایای سلامت بازی های تخته ای


بازی های تخته ای از زمان تمدن متولد شده اند. تم های آنها متنوع هستند و رقابت سالم، بازی یا استراتژی جالب است. بازی های تخته ای در سراسر جهان محبوب هستند. ارتقای سلامت روانی به عنوان سلامت جسمی مهم است. در اینجا پنج مزیت بازی کردن در بازی های روی میز وجود دارد:

1، فشار را کاهش دهید

روز کاری روزانه باعث می شود تا ما احساس تنش کنیم. فشار نیاز به تنظیم دارد با این حال، موفقیت واقعی بازی هیئت مدیره، اندورفین ها را به طور مناسب تحریک می کند، عوامل شاد در مخاطبان. از بینایی و روانشناختی، از لحاظ جسمی، بازیکنان را به طور خودکار اندورفین تولید می کند. بازیکن را به یک احساس غم انگیز طبیعی تبدیل کنید. بازیکنان را تشویق کنید که از غرفه خود، استرس خود خلاص شوید و به لذت خالص بازی بازگردید.

2، سرعت واکنش را توسعه می دهد

سرعت پاسخ در بازی ها نیز می تواند در زندگی واقعی بازی کند. یک مطالعه نشان داده است که بازیکنان هیئت مدیره بازی در آزمون سرعت بهتر از کسانی که بازی نمی کنند، که هیچ ارتباطی با بازی های کامپیوتری ندارد.

3، بهبود حافظه و شناخت

انواع مختلفی از بازی های هیئت مدیره وجود دارد که در آن بازی بازیابی هوش و توسعه تفکر سهم مهمی دارد. به عنوان مثال، در بازی شطرنج، شما باید در مورد مرحله بعدی فکر کنید یا حتی در مورد اینکه حریف شما در آینده قرار دارد، فکر کنید. عملا شناخت و حافظه خود را تمرین می کنید.

4، رشد کودکان

بازی کردن بازی های تخته ای برای آموزش مهارت های اجتماعی اجتماعی مهم مانند اشتراک گذاری، ارتباط، انتظار و لذت بردن از تعامل با دیگران است. علاوه بر این، آنها به ایجاد توانایی منطقی منطقی و ترویج توسعه تفکر کمک می کنند. این جنبه مهمی از رشد مغز است. این کودکان را تمرین می دهد و مهارت های زبان آنها را بهبود می بخشد. در هر سنی بازی روی صفحه را انتخاب کنید. اطفال اطمینان و بلند پروازانه داشته باشید و مهارت های تفکر پیچیده تر داشته باشید.

5، کاهش خطر ابتلا به بیماری روانی را کاهش دهید

یک دکتر آمریکایی و همکارانش 40 نفر از 60 تا 80 ساله را برای شرکت در این مطالعه خواندند. آنها به صورت تصادفی به دو گروه تقسیم شدند: یک بازی در یک تخته در یک ماه و دیگری نه. این بازی به بازیکنان نیاز دارد که همزمان بتوانند وظایف متعددی را انجام دهند مانند استراتژی نظامی و مدیریت اقتصاد. نتایج نشان داد که بازی می تواند بازیکنان را بسوزاند، توانایی ذهنی و توانایی ذهنی خود را برای مقابله با موقعیت های مختلف بهبود بخشد و به مبارزه با پیری و پیشگیری از بیماری های روانی کمک کند.

تولیدات CYW سازنده حرفه ای بازی های تخته ای، بازی های کارت، کارت های بازی است. با بیش از 10 سال تجربه، یک تحقیق عمیق در مورد تولید، فن آوری، دامنه کاربرد و جمعیت بازی های مختلف وجود دارد. ما تاکید بر اعتقاد مشتری محور، تولید محصولات بازی سالم با توجه به نیاز مشتری و بازار هدف.


تولیدات CYW مایل است با شما کار کند و با شما رشد کند.

یک جفت:Top 10 Gen Con 2018 Games بعدی:چگونه می توان یک عرشه کارت را ساخت