چگونه می توانید بازی پازل تخته ای که برای شما مناسب است را انتخاب کنید

- Sep 28, 2018-

چگونه به انتخاب بازی پازل بازی که مناسب شما

بازی های تخته ای در دو سال گذشته ناگهان در بسیاری از بازی های پازل ظاهر می شوند، این یک مثبت بزرگ برای دوستداران پازل است، اما بسیاری از محصولات باید چگونه انتخاب شوند؟ برای علاقه مندان پازل، طبیعی است که مجموعه ای از مجموعه ها را داشته باشیم و برای دوستان جدیدی که در این حلقه قرار دارند، سرعت اولین بازی ممکن است تحت تاثیر قرار دادن کارآگاه خوب باشد.

پازل به اصطلاح به کشف سرنخ از طریق اطلاعات مختلف برخی از پازل، بازی، پاسخ اغلب در تعداد اعداد و یا نمادها نشان داده شده است، پس از دریافت اطلاعات و پازل. به طور کلی، این بازی ها داستان ثابت دارند، بنابراین آنها می توانند به عنوان بازی های یک نفره در نظر گرفته شوند. سری پازل های جریان اصلی در بازار Escape Room: سری بازی؛ سری خروج؛ سریال را نادیده بگیرید سری TIME Story و فرار از اتاق سری.

بزرگترین ویژگی اتاق فرار دستگاه پازل آن، جعبه پین است که باید به آن متصل شود، و بازی هنگامی که شما کلید درست را در جعبه وارد می کنید، سریع می شود. در ابتدای بازی یا در طول بازی یک داستان داستان مشخص وجود خواهد داشت. دشواری کلی این بازی متوسط است.

پازل سیستم خروج، اگر چه آن را به عنوان سرد نیست، اما همچنین بسیار ویژه است. هر اسکریپت یک چرخ فلک پازل، یک دسته کارت پاسخ، یک پشته از کارت های پازل و یک کارت نشانه را دارد. بسته به اسکریپت، گرافیک و یا اعداد مختلف در چرخ فلک پازل وجود خواهد داشت. هر اسکریپت یک بروشور با اطلاعات زیادی دارد که به مشکل بازی افزوده است.

سری باز کردن با استفاده از نرم افزار APP برای کمک و حل تعاملات پازل، حذف نیاز به کارت های نویسی، دستگاه های پازل و غیره، که بسیار راحت و کاربر پسند است. من معتقدم که این روند بازی های پازل آینده خواهد بود. اندازه لوازم جانبی بازی کوچک است و هر اسکریپت یک دسته کارت است.

داستان TIME تاکید بر تجربه داستان است. بازیکنان به عنوان مدیران زمان مدیریت، از طریق به زمان های مختلف برای حل برخی از حوادث عجیب و غریب. سرگرم کننده اصلی تجربه داستان، هیولاها و چند پازل است. برای بازیکنان که میخواهند داستانهای پازل را تجربه کنند، اما واقعا نمیخواهند پازل خود را به طرز شگفتانگیزی بگذرانند، انتخاب خوبی است.

ما یک تولید کننده بازی حرفه ای هستیم و می توانیم محصولات منحصر به فرد را بر اساس آثار هنری که طراحی کرده اید تولید کنیم. تولید حرفه ای، حمایت از تدارکات، سازنده بازی صادقانه شماست.

اگر شما علاقه مند به محصول، لطفا با ما تماس بگیرید.

یک جفت:بازی تخته از زمان باستان بعدی:بازی تخته ای نمایش در جلب رضایت