نامزدی برای غلظت IGA در سال 2018 لیست برنده

- Nov 03, 2018-

نامزدی برای غلظت IGA در سال 2018 لیست برنده

 

GA (جایزه بین المللی پارسه) "جایزه بازیکن بین المللی"، جایزه بسیار مهم درصنعت رژه جدول است.

 

در سال 1999 تاسیس شده، جایزه است دیدگاه بین المللی و دعوت از قضات ارشد از سراسر جهان به انتخاب برجسته "بازیهای استراتژیک"، طراحان و ناشران سال. جوایز به سه قسمت یعنی "بهترین چند نفره بازی استراتژی" "بهترین بازی استراتژی دو" و "بهترین تاریخی بازی شبیه سازی (جنگ)" تقسیم می شوند. در دو دهه گذشته این تحسین گسترده ای را به دست آورد و سری بازی های بسیار خوبی را به توجه عمومی معرفی.

 

1، "بهترین چند نفره بازی استراتژی"

نام بازی: Rajas گنگ

شدید: 2.88

مکانیسم: نوعی قمار کارگران قرار داده شده

طراح: Inka & مارکوس با نام تجاری

ناشر: Huch

 

به دست آوردن ثروت و شهرت از طریق تاکتیک و علت و معلول... در هند در قرن شانزدهم، امپراتوری مغول بزرگ بزرگ رز بین سند و گنگ.

نقشی از پادشاه و پادشاه این کشور با نفوذ اشرافیت، پادشاهان رودخانه گنگ رقابت باید با یکدیگر برای حمایت امپراتوری، آنها باید به جمع آوری ثروت و توسعه استان های قدرتمند. بازیکنان باید استفاده هوشمندانه عقرب دقت محل خود کارگران و نیست دست کم گرفتن قدرت از علت و معلول. موفقیت آنها ثروت بی پایان و شهرت افسانه ای حاکمان تبدیل به ارمغان بیاورد.

 

2 "بهترین بازی استراتژی دو"

نام بازی: Codenames DuetSevere: 1.28

مکانیسم: همکاری و تشکیل تیم چالش باشید

طراح: Vlaada Chvatil & Scot ایتون

ناشر: بازی های چک نسخه

 

لوازم جانبی "کد اواز یا موسیقی دو عمل" شبیه به "کد عمل" هستند. کارت واژگان مشابه همان نسخه کار است. تفاوت خنثی بخش کوچکتر است و پشته کاغذ نقشه اضافه شده است. این نیز فراهم می کند بیشتر برای بازی. امکانات بیشتر. "کد اواز یا موسیقی دو عمل" به طور مستقیم تغییر دو تیم به دو نفر. بازی است که در واقع همان اصلی است. کارت سری دو طرف است. 15 کلمه به حدس زدن، 9 در هر طرف وجود دارد. هدف بازی این است که دیگر شخص حدس می زنم. از 9. دو تن از بازیکنان دو سه کلمه است که تکرار شده اند. سه تروریستها در هر طرف وجود دارد، یک کیش کیش مخالف هم مخالف قاتل بی طرف است و مخالف کیش را به حدس زدن است.

 

به عنوان تولید کننده بازی با تجربه CYW توجه به اخبار بازی بین المللی و فشار آن را برای شما. تماس با ما:boardgame@cywproductions.com

یک جفت:شمارش Top Ten بوتیک تنها به بازی هیئت مدیره بعدی:تور سبک جدید در سال 2018 اسن