سه بازی تخته هیجان انگیز در انتظار شما را به کشف

- Oct 18, 2018-

سه بازی تخته هیجان انگیز در انتظار شما را به کشف


CMON هم کار جدید "افسانه Trudvang" را اعلام کرد

CMON برنامه ای برای راه اندازی آن جدید بازی افسانه Trudvang در KS سال آینده اعلام کرد. بازی در RiotMinds' قبلی موفق اجرا بازی Trudvang تواریخ، بازی روی صفحه روایت در شمال اروپا و سلتیک mythologh استوار است.

بازیکنان اکتشاف این قاره مرموز از طریق یک سری از کتاب های ماجراجویی. با انتخاب گسترده ای و اتصال از داستان های افسانه ای بازیکنان امکانات نامحدود در بازی ایجاد کنید. با CMON در مدل های بسیار پیچیده و شگفت انگیز هنرمندان افسانه Trudvang مطمئن به یک ماجراجویی هیجان انگیز در اساطیر نوردیک است!

ملکه بازی تا 10 اوت سال 2018 در crowdfunding یابی Kickstarter "پادشاهی ساز خانواده جعبه" و ارائه همه بازی ها در نوامبر سال 2018.

 

ملکه بازی "پادشاه ساز خانواده جعبه نسخه" راه اندازی شد!

ساز پادشاه خانواده جعبه نسخه شامل پایه بازی عشایر افزودنی و افزونه های تبلیغاتی به غارها و پایتخت. اگر شما هنوز راضی نیست، شما می توانید ویرایش دوم پادشاه ساز جعبه خانواده! شامل تمام چهار پسوند (عشایر چهارراه Marshlands برداشت) و سه پسوند تبلیغاتی (پایتخت جزایر غارها،). در همان زمان crowdfunding یابی نیز ملکه بازی چهار در یک بسته نرم افزاری (از جمله پادشاهی ساز خانواده جعبه اقصر Maharani و Kairo) ارائه شده. بازیکنان خواهم پادشاه ساز که نباید از دست آن ~

 

پارک ملی کوه نوردی، نسخه دوم!

شما به یک پارک ملی در ایالات متحده بوده است؟ در حال حاضر، نشسته روی مبل در خانه شما می توانید احساس همهجانبه لذت ببرید! نوردی پارک های ملی دوم نسخه (دوم نسخه نوردی ملی پارک ملی) اجازه خواهد داد که شما را به لذت بردن از مناظر طبیعی زیبا بدون ترک خانه خود را. سفر از طریق ایالات متحده برای کشف این پارک های ملی پارک کارت و تخته سنگ کنار جاده تا حد امکان جمع آوری. این بازی کار جایزه برنده جایزه انتخاب Mensa و بازی بزرگ خانواده است. در حالی که بازی بازی، یک یا دو پارک های ملی به اطلاعات بیشتر در مورد جغرافیا و سرگرم شده!

 

با توسعه بازی تخته بازی تخته امروز منتشر شد تعداد رودخانه گنگ شده اند. بازیکن می تواند بازی روی صفحه favorate خود را با توجه به آنچه که دوست دارند را انتخاب کنید. CYW Produtions تولید کننده حرفه ای بازی روی صفحه در چین و همکاری با طراحی ایالات متحده تیم به بازی های سفارشی طراحی و تولید. اگر شما علاقه مند به ساخت بازی روی صفحه, تماس با ما و ture آمده ایده بازی را.

یک جفت:تور سبک جدید در سال 2018 اسن بعدی:بازی تخته از زمان باستان