Top 10 Gen Con 2018 Games

- Sep 13, 2018-

Top 10 Gen Con 2018 Games


Gen Con، بزرگترین نمایشگاه تبلت امریکا است. CYW 10 بازی محبوب را در نمایش گذاشت.


1، کویمبرا

یک بازی چرخ تاس. این بازی از 2 تا 4 نفر پشتیبانی می کند، طول 60-90 امتیاز. پس زمینه بازی پرتغال در قرن 15th-16th است. برای به دست آوردن افتخار از شهرستان باستانی کیمبرا، شما باید روابط خوبی با صومعه نزدیک، پیاده روی و غیره برقرار کنید.


2، آسمان ممنوع

طراح Matt Leacock شناخته شده طراح بازی های تعاونی است. آسمان بسته جزیره ممنوعه است و کار سوم سری محرمانه پس از محاصره صحرا همچنان یک بازی مشارکتی است. این بازی از 2 تا 5 نفر پشتیبانی می کند و مدت زمان بازی 60 امتیاز است.


3، ریفه

مدیریت دست، بازی ساخت الگو. طراح Emerson سه گانه ادویه ای تهیه کرده است. این بازی از 2 تا 4 نفر پشتیبانی می کند و 30-45 امتیاز دارد. لوازم جانبی بازی شامل 4 طرح بندی بازیکن، 4 صخره مرجانی مختلف و 1 کارت چاقو است.


4، GWT: ریل به شمال

گسترش گله یک بازی استراتژی بسیار خوب آلمان است که در حال حاضر رتبه 9 در لیست BGG و امتیاز 8.3 / 10 بازیکن است. بازیکنان می توانند راه آهن را به شیکاگو، دیترویت، نیویورک و دیگر شهرها تبدیل کنند.


5 خوش آمدید

بازی "پرتاب تاس پر کردن اعداد". این بازی از 1 تا 100 نفر پشتیبانی می کند و زمان بازی 25 امتیاز است. بازیکنان این بازی طراحان خانه های آمریکایی در دهه 1950 را طراحی کردند، هر کدام خانه های مختلف خود را طراحی کرده بودند، امتیاز کسب کرده و برنده شدند.


6، خروج از قسمت سوم

سری بازی های رمزگشایی تعاونی که در سال 2016 تولید شده است، جایزه SDJ Black Label سال گذشته را به دست آورد. این بازی یک برنامه کمکی نیاز ندارد و مقدار مشخصی از متن دارد. در حال حاضر، خروج 2 فصل و مجموع 6 جعبه بازی را تولید کرده است. در این بازی تاشو، اسکرین و سایر عملیات وجود خواهد داشت، به طوری که بازی تنها می تواند یکبار پخش شود.


7، Terraforming مریخ

Colonial Mars یک بازی مبتنی بر کارت است که در سال 2016 تولید شده است. در حال حاضر BGG دارای رتبه چهارم است که شاهکار بازی های استراتژی سبک آلمانی در سال های اخیر است. این دو گسترش عمده در سال جاری منتشر خواهد شد: Terraforming Mars: Prelude و Terraforming Mars: Colonies.


8، ریشه

در ماه اکتبر سال گذشته، بازی KS Funding Game Root در ماه ژوئن در Gen Con در حال عرضه بود. این بازی از 2 تا 4 نفر پشتیبانی می کند و مدت زمان بازی 60-90 دقیقه است. ریشه در سال گذشته KS در نهایت 8454 برای شرکت در بودجه جمعیت، به $ 631،770، که یک نتیجه بسیار خوبی برای یک بازی تخته غیر مدل است.


9، کارآگاه: جرم مدرن

این یک بازی پازل مشارکتی است که از 1 تا 5 نفر پشتیبانی می کند و یک بازی 120 تا 180 امتیاز دارد. در پنج مورد مختلف جرم مدرن، بازیکنان به عنوان محققان بازی می کنند. با کمک پایگاه داده، حقیقت را در پشت پرونده نشان می دهد.


10، زرد و یانگ تسه

این نسخه جدیدی از بازی کلاسیک معروف طراح تیوولی Tigris & Euphrates است. پس زمینه بازی از رودخانه Tigris و رودخانه فرات در بابل به رودخانه های یانگ تسه و زرد در چین تغییر یافته است و هنرمند نیز طراحی جدیدی را طراحی کرده است.

CYW یک تولید کننده حرفه ای هیئت مدیره روی تخته است که دارای دانش و تجربه فراوان است. ما می توانیم تکنولوژی چاپ کارآمد را به طور کامل سفارشی کردن بازی تخته با توجه به الزامات مشتریان.

یک جفت:بازی تخته ای نمایش در جلب رضایت بعدی:مزایای بهداشتی بازی های تخته ای